Yemin boykotu 1999 yılında Fazilet Partisi'nden Meclis'e giren Merve Kavakçı ile ilgili tartışmaları hatırlattı

internethaber.com

Yemin boykotu 1999 yılında Fazilet Partisi'nden Meclis'e giren Merve Kavakçı ile ilgili tartışmaları hatırlattı


CHP'li vekillerle bağımsızların yemin boykotu 1999 yılında Fazilet Partisi (FP)'nden Meclis'e giren Merve Kavakçı ile ilgili tartışmaları hatırlattı.

1999 yılında Merve Kavakçı'nın Meclis'e girmesinin önünde kanuni bir engel olmamasına rağmen Ekşi, seçmenin verdiği oyları görmezden gelmiş, Kavakçı'ya yemin ettirilmemesi gerektiğini belirtip, başörtüsünü de 'devlete başkaldırı' olarak değerlendirmişti.

Dönemin Hürriyet yazarlarından Emin Çölaşan da Kavakçı'nın yemin etmediği için milletvekili olamayacağını Yargıtay kararlarına dayanarak anlatmıştı. Az sayıda yazar ise Kavakçı'yı savunmuştu.

Oktay Ekşi: Merve olayı, devlete yönelik bireysel bir başkaldırı teşebbüsü ile kendi temel felsefesinden ve kimliğinden fedakarlık yapmamaya kararlı olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti arasındaki son raundu bekliyor. Merve kızımız, kiminle dans ettiğini o zaman öğrenecek.

Tufan Türenç: Türban olayının bir tek amacı vardı, o da devlete meydan okumaktı. Ondan sonraki hedef ise laik ve demokratik cumhuriyeti yıkıp yerine bir İslam cumhuriyeti kurmaktı.

Emin Çölaşan: Belli kesimler şimdi bir tantana yapıyor: 'Merve milletvekili seçilmiş, mazbatasını almıştır. Yemin etmese bile milletvekilidir. Bütün özlük haklarından yararlanır, maaşını alır, sadece türbanıyla genel kurul ve komisyon çalışmalarına katılamaz.' Hayır! Anayasa'nın 81. maddesi aynen şöyle başlıyor: 'TBMM üyeleri göreve başlarken aşağıdaki şekilde ant içerler...' Demek ki göreve başlaması için milletvekilinin ant içmesi gerekiyor. Yargıtay Ceza Genel Kurulu kararına göre Meclis önünde ant içmeyen Cumhurbaşkanı göreve başlamış sayılmayacak ama Merve isimli kadın, milletvekili olacak! Herkesi uyarıyorum. Bu oyuna gelinmesin.

Ertuğrul Özkök: (Ecevit) İspanya Meclisi'ni basan askerlerin önüne çıkan o meclis başkanı gibi. Meclis'i basan bir zihniyetin karşısına dikildi. Ecevit'in bu çıkışının ve orada yaptığı konuşmanın ne kadar tarihi bir öneme sahip olduğunu, o gece o konuşmanın Türkiye'de neleri önlediğini tarih yazacak. Merve Hanım'ın çocuklarını almak için gittiği okulda küçücük öğrencilerden aldığı dersler, bu haddini bildirme sürecinin ilk işaretleridir.

Mümtaz Soysal: Meclis'teki başörtüsü olayı, cumhuriyetin geçmişi ve geleceği bakımından düşündürücüdür.

Enis Berberoğlu: DSP'nin milliyetçi Meclis'te tek başına sergilediği tutum, bize göre de doğrudur: Türbanlı Merve dışarı!

Kurthan Fişek: Meclis'te türban olayları olurken, sokakta 1,5 milyon genç insan varken, üst yönetim Meclis'i erkenden terketmeseydi, provokasyona bak, süngüye sarıl!

Yalçın Bayer: Erbakan'ın kuklası olarak, Nazlı Ilıcak'ın koruyucu kanatları altında Türkiye'yi geren Merve, Cumhurbaşkanı ile Genelkurmay Başkanı ve komutanlar yemin törenini izlerken salona girebilir miydi? Fazilet sıralarından başını kaldırıp Demirel ve Kıvrıkoğlu'nun yüzüne bakabilen oldu mu? Biliniz ki hayır.

Ferai Tınç: TBMM'nin koşullarını hiçe sayarak, kendi doğrusunu zorla dayatmaya kalkıştı. TBMM'nin toplumsal uzlaşmayı yansıtan eğilim ve uygulamalarına omuz silkerek, milletin Meclis'ine sızmaya çalıştı.

Fatih Altaylı: Kavakçı'nın Meclis'teki eyleminin, Türkiye Cumhuriyeti'ne bir meydan okuma olduğu açık. Benim anladığım kadarıyla Kavakçı suç işliyor. O zaman hakkında dava açılmalı. Ne zaman adam oluruz? TBMM, Merve-Nazlı Ilıcak gibilerden temizlendiği zaman.

Şahin Alpay: Devlet büyüklerimiz ya da TBMM'deki bir azınlık (DSP grubu) öyle istedi diye bir kadın milletvekilinin başını örtememesi demokrasiyle, hukuk devletiyle bağdaşır mı?

Hasan Cemal: Merve Kavakçı, Fazilet milletvekili. Daha Meclis'in ilk gününde türbanıyla meydan okudu. Bunalım kışkırtıcılığı yaptı.

Fikret Bila: Merve Kavakçı olayı, cumhuriyet kurulduğundan ve laik içerik kazandıktan bu yana süregelen rejim karşıtı akımın yansımasıdır.

Güneri Civaoğlu: Bir geceyarısı oldu bittiye getirilerek, Merve Kavakçı'nın Meclis kürsüsünde başörtüsüyle yemin etmesi sağlanırsa ne olur? Kimilerinin geceyarısı ne yapacağı belli olmaz.

Abbas Güçlü: Yıllardır gençler neden Meclis'e girmiyor diye yakınıp duruyorduk. Nihayet biri girdi hem de bir girdi pir girdi. Adı da Merve Kavakçı. Sanki Türkiye'de gençlerin başka hiçbir sorunu yokmuş gibi türbanıyla ortalığı kastı kavurdu.

Zeynep Göğüş: Bilemediniz 30 yıla kalmaz, Merve Kavakçı'nın başörtüsünü hatırlayan kalmayacak. Onca provaya rağmen sahnede iyi değil Merve Kavakçı. Ankara Koleji'nin tiyatro kolunda başarısız, yoksa daha iyi oynardı hayatı. Oyunun senaryosu da iyi yazılmamış, yönetmen beceriksiz. Bu oyun, Cumhuriyet Festivali'nde ödül alacak gibi görünmüyor.

Rauf Tamer: Merve Kavakçı, hangi kapıdan girdi? Hangisinden girerse girsin, kurallara aykırı bir kıyafetle geldiği savına göre güvenlik görevlilerince niçin engellenmedi?

Ruhat Mengi: Türkiye, onların TBMM çatısı altında bulunmaya layık olmadıklarına inandı! Yemin töreninde mide bulandırıcı bir yalan havası hakimdi. Merve Kavakçı, fırsat bulsa "Demokratik ve laik cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağına" yemin ederek bir ikiyüzlülük örneği vermiş olacaktı. Türbanla yemin etmesine izin verilmediği için bunu yapamadı. Peki ya diğerleri?

Güngör Mengi: Merve Kavakçı'ya okutulan metin, aslında hizmet yerine kavgayı seçmiş olan zihniyetin manifestosu niteliğindedir. Bu zihniyetin defterinde, tartışmaya açık bir uzlaşma niyeti yok. Oldu bittiye dayalı, hileci baskın taktikleri var.

Zülfü Livaneli: Merve Kavakçı, kişisel özgürlükleri elde etme değil, siyasi bir huruç hareketi yapma misyonunu taşıyor. Buna sistem izin vermez.

Can Ataklı: Gerçekten bir ajan provokatör olan Merve Kavakçı, Meclis'teki tüm partilerin gafletinden yararlanarak, çağdaş ve laik Türkiye'yi yaralayan eylemini gerçekleştirdi. Meclis Genel Kurulu'na girmesi, yemin ettirilmese bile uzun süre oturması rezalettir, skandaldır. Buna neden olan tüm siyasi partileri kınamak gerek.

Hüseyin Gülerce: Sayın Erbakan'ın baskılarıyla Sayın Merve Kavakçı seçilecek yerden aday gösterilmeseydi, Meclis daha ilk gününde 28 Şubat'ı çağrıştıran bir gerilimin ve krizin içine girmeyecekti.

Ali Bulaç: Bülent Ecevit'in gösterdiği tepki beni fazlasıyla şaşırttı. Sayın Ecevit gibi çok sayıda insanın bilinçaltında yatan gerçek niyet ve düşüncelerin böylelikle açığa çıkmış olması önemlidir.

Nuh Gönültaş: Merve Kavakçı'nın Meclis'e gelip demokratik ve laik düzeni yıkmaya teşebbüs ettikten ve kahraman DSP grubu tarafından düşman kendi sınırlarına geriletildikten sonra Mars'ın en yüksek tepesinden, 864 veya bin 150 rakımlı tepeden (bu rakam orada oturan kişiye göre değişiyor) yapılan açıklama, ideolojik yapılanmaların sevmedikleri insanları yıpratmak için kullandıkları argümanları hatırlatıyordu: 'Bu kişi ajan provokatör.'

Etyen Mahçupyan: Her şey o kadar süfliydi ki o geceden geriye sadece utanç kaldı.

Ahmet Kekeç: Ağzı bozuk efradından bir yazar arkadaşımız, kılık kıyafet hakkındaki yasayı hatırlatarak, örtülerin fora edilmesi gerektiğini savunuyordu. Sanki milletvekilleri 657'ye tabiymiş, kılık kıyafeti düzenleyen yasa, Meclis İç Tüzüğü'nü bağlarmış gibi... Başörtülü bir milletvekili Meclis Genel Kurulu'na girerse, kendilerince bir mevzi kaybetmiş olacaklar. Bunun hırçınlığı ve öfkesiyle milletvekillerini götürüp 657 sayılı yasaya tabi memurin bordrosuna dahil ediveriyorlar. Ve hiç utanmıyorlar. Başörtülü Meclis'e girilemezmiş... Kim diyor? Nerede yazılı? Onlar milletin vekilidir, millete hesap verirler.

Can Dündar: Meclis, 'Geliyorum' diye diye gelen kriz karşısında tam aciz bir görüntü verdi ve sorunun çözüm yeri olması beklenirken adeta kaynağı haline geldi.

İsmet Berkan: Bundan önceki durum farklıydı. Tartışılan yer, üniversite sınırlarıydı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin en temel organlarından biri olan Anayasa Mahkemesi, üniversitelerin kamu alanı olduğuna hükmetmişti. Bu kararı beğenmesek, insan haklarına aykırı bulsak bile ona uymak zorundayız.

Toktamış Ateş: Ben bu tutumu, özgürlüklerime yönelmiş bir tehdit olarak görüyor ve değerlendiriyorum. Sokaktaki insanın başörtüsünden rahatsız olmasam bile TBMM'deki başörtüsü beni endişelendiriyor.

Taha Kıvanç: Yeni dönemin açılışı ve yemin töreni için toplanan Millet Meclisi'ne basın locasından bakınca, 'Ne garip' diye düşünmeden edemedim, 'Rejimin yıkılması veya devamı, 30 yasındaki bir genç kadının sırtına emanet edilmiş görünüyor...' İstanbul'dan milletvekili seçilen Merve Kavakçı başını açarsa rejim devam edebilecek, aksi halde, yani başörtülü geldiği takdirde bazılarına göre rejim yıkılabilir... Üff, bir genç kadın için ne kadar zor bir durum...

 


0
2011-06-30 13:58:48
2011-06-30
Can Dündar'ın "4. Nesil Belgeseli"nin galasında konuşması/ WEB
Filmfestival Nürnberg
TV dünyasında 2010'a damga vuran isimler ve programlar
'Millienium üçlemesi' 2010'un yıldızı oldu
Bilinmeyenin öykünün ve tarihin peşinde...
Google arıza yaparsa!..
Kitap - Çok satanlar
Bediüzzaman'dan çok etkilendik
TV- Ferzan Özpetek Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
Hür Adam filmini izleyenler konuştu
Mardin'e internetten 32 Fas'lı kuma
Neo Osmanlı'ya karşı porno Osmanlı mı?
Yalnız kalmamak için
2010'un En harbi En'leri
Yeni Kitap - Lüsyen
Çok Satanlar - Türkiye - Edebiyat
Türkiye'de en çok okunan kitaplar
Pera'da aristokrat bir asansör
Defne Duman - Siyah Sevgilerin, Keşkelerin ve Tezatların Dünyasına Yolculuk
Çok satanlar - Kitap
Ferzan Özpetek'in son filmi: Sonra Ağlayacağım
TV- Vatandaşlık ve demokrasi dersinin getirdikleri/ NTV
AİHM'in gözü başka yerde!
Ferzan Özpetek'in yeni filmi: Sonra Ağlayacağım
Ferzan Özpetek'in filminde Cem Yılmaz sürprizi
Can Dündar yazıyor, "Mardin'in Faslı kumaları"
Ferzan Özpetek'in son filmi: Sonra Ağlayacağım
TV- Can Dündar, TRT Haber'e telefonla bağlanarak "40 yıldır yasaklı Atatürk filmi" hakkında konuştu/ TRT Haber
Mardin'in Faslı kumaları
Bir Yalnız Adam! Mustafa...
Mardin'in Faslı kumaları
TV- AİHM Eski Yargıcı Rıza Türmen Ana Haber'de konuştu/ NTV
En çok satan 10 kitap
Ferzan'ın setinde Cem'e çifte görev
Cem Yılmaz, Ferzan Özpetek'in Filminde
İnsan, zaaflarıyla insandır
Fas'tan kuma 'Habibim'
Anamur'da kapatılan kurşun madeni ve fabrikası
Mardin'in Faslı kumaları
'Çukurova 4. Kitap Fuarı' Adana'da açılacak
TV- Köşk'e çıkacak iki öğrenci temsilcisi Canlı Ana Haber'e konuştu/ NTV
Said Nursi filmi tabu yıkacak
"Çamur atıyorlar"
PKK'yı bitirme projesi
TV- Can Dündar'ın "Gül ve Erdoğan, iyi polis-kötü polis mi oynuyor?" yazısı Yazı İşleri'nde yorumlandı/ NTV
Çukurova 4. Kitap Fuarı Adana'da başlıyor
2011'in ilk kitap fuarı Adana'da
Can Dündar: Mardin'in Faslı kumaları
Can Dündar: 'Gül ve Erdoğan, iyi polis-kötü polis mi oynuyor?'
TV- Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri 2010'un yıldızlarını seçti
Reklam filminden elde edeceği geliri Yıldız Teknik Üniversitesi'ne bağışlayacak
TV- NTV'ye "Yıldız" ödülü/ NTV
Reklam filminden elde edeceği geliri Yıldız Teknik Üniversitesi'ne bağışlayacak
TV- "Yıldız" ödülleri haberi/ Kanal D
Çukurova'da 4. Kitap Fuarı Adana'da açılacak
Yıldız gençlerden Kiğılı'ya ödül
Can Dündar 'eleştirilen aşkı' anlattı
Yıldız Üniversiteliler Şebnem'i çok seviyor
Özgürlük sevdalısı (!) Can Dündar'ın Hrant sevdasına mukabil örtü öfkesi ağır basıyor
YTÜ'den Kiğılı'ya onur ödülü
Muhteşem kuyruk acısı
Adana Kitap Fuarı başlıyor
TV- Muhteşem mi skandal mı?/ NTV
TV- Leman'ın 1000. sayısı/ NTV
Hangi ana haber bülteni saatini değiştirdi?
Can Dündar 'eleştirilen aşkı' anlattı
Can Dündar 'eleştirilen aşkı" anlattı
Atatürk'ün kayıp sesleri bulundu
Yaz geldi tembellik zamanı!
Yemin krizi
Leman 20 yaşında
Eleştirilen aşkı yazdı
Çok Satanlar - Türkiye - Edebiyat
Osmanlı'da hareme ve içkiye ayağa kalkanlar, 'Mustafa' filminde niye sus pustular?..
Herkes ve her konu kutsal
Hamasi tarihi sevmek, dizi yasaklamak
Osmanlı torunu Muhteşem Yüzyıl için ne dedi?
Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisini Osmanlı torunu Roksan değerlendirdi
Leman 20. yılını kutluyor! 1000. sayı nasıl çıkacak?
Osmanlı torunu Roksan Kunter Muhteşem Yüzyıl için ne dedi?
Osmanlı torunu Muhteşem Yüzyıl için ne dedi?
'Muhteşem Yüzyıl' yayından kaldırılmalı mı?
Leman 20. yaşına 1000 sayısıyla giriyor
Hürrem rolü önce ona teklif edilmiş!
TV- Canlı Ana Haber'e katılan Roksan Kunter'in haberi/ NTV
"Biz ölerek mi yaşamayı öğreneceğiz hâlâ"
Geliri Yıldız Teknik Üniversitesi'ne bağışlayacak
Kültür - Sanat
Osmanoğulları diziden rahatsız
60 yaşındaki 'Şair-i Azam'ın 18 yaşındaki kıza aşkı
İşte sana işin doğrusu Can!
Yeni Şeyler Söylemek Lazım
Balyoz gibi Spikerler
Kanuni Sultan Mustafa
Kitap - Çok satanlar
Memleket halleri üzerine bir yazı
Atatürk'e de aynı saygıyı gösterin
Bu bir belgesel değil, dizi
Yazmakla allame-i cihan olunmaz
Çok satanlar - Kitap
Can Dündar 'eleştirilen aşkı' anlattı
NTV kış saati uygulamasına geçiyor!
Çukurova 4. kitap fuarı açılıyor
Şarapçı, Kadın Düşkünü Kanuni ve Cesur Yürek Said-i Nursi!!..
Ruhat Mengi, sen sus bakayım!..
Dizime Dokun, Sülümanıma Dokunma
'Kişilerin özel hayatlarını yaptıklarına karıştırmamalı'
"Sivil tarih" dayatması
Muhteşem Yüzyıl
Cariyeler nakış işleyip dedikodu mu yapıyordu?
DUYARsız çözülemez!
Can Dündar'a yapılanlar şimdi Muhteşem Yüzyıl'a yapılıyor. Nasıl mı?
Derince'den Can'lı kölelik
Harem gerçeğinden utananlara...
Yapının içe çöküşü
Sen ne anlarsın heykelden!
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da
TV- Canlı Ana Haber'in "Yen mağdurları isyanda" haberi/ NTV
Hangi köşe yazarı haftaya damgasını vurdu?
Baş, Kitap Fuarı, önemli bir fırsat
Çukurova Kitap Fuarı yarın açılıyor
Bilgisiz kişilerin fikirleri
Çukurova 4. Kitap Fuarı kitapseverlerle buluşuyor
TV- Can Dündar'ın "Kulübe hoş geldin Meral!" yazısı Yazı İşleri'nde yorumlandı/ NTV
Heykelle ucube, Atatürk'le Said Nursi...
Padişah da çok yaşasın, bence sorun yok
Yıldız Üniversitesi Gençliği: Bir Ödül... Bir Özür...
Dündar'dan olay diziye destek!
Can Dündar kimi kandırıyor?
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da
Edebiyat şöleni
Medya dünyasından
Yasakistan
Heykeli Yapılmayacak Adam...
Beşinci yazı
Dizi yasaklayan ülke: Türkiye!
Can Dündar: Kulübe hoş geldin Meral
Meral Okay'ın başına bundan sonra neler gelecek?
TV- Kıvırcık Ali'ye türküsüyle veda/ NTV
Atatürk de bizim, Kanuni Süleyman da...
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da açılıyor
Yılın ilk kitap fuarı bugün Adana'da açılıyor
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da açılıyor
Kitap Fuarı kapılarını açıyor
Dizi yasaklayan ülke: Türkiye!
TV- Meral Okay: İşimizi yapmaya devam edeceğiz/ NTV
Muhafazakar birey, muhafazakar toplum
Kitap kurtlarının beklediği fuar açıldı
O 'ucube' heykel var ya...
Mustafa ve Süleyman
Çukurova 4. Kitap Fuarı açıldı
Mustafa and Süleyman
Muhafazakârlar yasaklardan medet umarsa
Modern Batı ve Medeni Doğu
En çok satan 10 kitap
Ünlüler otizmli çocuklar için NTV'de
Otizm için NTV'de buluşacaklar
TV- 'Gerçek olmasa bile gerçeğe yakın olmalı'/ NTV
TV- 'Oryantalist bakış açısı var'/ NTV
TV- 'Kraliçeye senaryo sorulmuş mudur?'/ NTV
Nuray Mert olay diziyi yerin dibine soktu
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da
Çukurova 4. Kitap Fuarı açıldı
Kitap Fuarında 300 yazar okurlarıyla buluşacak
Çukurova 4. Kitap Fuarı ile Eğitim 2011 Fuarı açıldı
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da
TV- Sinan Çetin, "Resmi otoriteyle sorunum var"/ NTV
TV- II. Abdülhamid'in torunu Adile N. Osmanoğlu Tars Banu Güven'le Artı programında/ NTV
RTÜK Kanuni'den ne istiyor?
NTV'nin Otizmli Çocuklar İçin Yaptığı Geceye Hangi Ünlüler Katılacak?
Tarihi romanın tarihi yazıldı
Çukurova'da kitaplı günler
Yeni Türkiye için yeni medya: Aman 'eski'ye benzemesin!
Çukurova Kitap Fuarı kültür festivali tadında
Özal 2. cepheyi istiyordu
Kızılcık Şerbeti Niyetine
Bir hatırlatma
Her yasak yasak mıdır?
Yılın ilk kitap fuarı Adana'da açıldı
"İster misiniz bu gece padişahların iffetini anlatan ibretlik bir bildiri dinleyelim!!
Dikkat! Televizyon yayını kesilebilir!
İster misiniz padişahların iffetini anlatan bildiri dinleyelim!!
TV- Hariri'nin ziyaretinin anlamı ne?/ NTV
TV- "Genç Mustafa" çizgi romanı ve "Mustafa" filmi "Mirgün Cabas'la Her Şey"de tartışıldı/ NTV
Dikkat! Televizyon yayını kesilebilir!
Kafa Karışıklığından 'Ucube'liğe
Levent Köker - Yeni Türkiye için yeni medya: Aman 'eski'ye benzemesin!
Hatasız kul olmaz!
'Van Kütüphaneleri Yürüyor Projesi' - Van
Cindoruk'un kayda geçmeyen uyarısı
Muhteşem bir açmaz
"Çukurova 4. Kitap Fuarı" açıldı
A frozen past
Bence 'RTÜK' bu kez 'Muhteşem' saçmalamış
Ahmet Taner Kışlalı suikastı 'Faili Meçhul'de
Ünlüler otizmli çocuklar için buluşuyor
Önce Mustafa Sonra Muhteşem Yüzyıl
TV- NTV sahip çıkıyor - Otizm Gecesi tanıtımı/ NTV
TV- "Faili Meçhul" programının Can Dündar'ın da katıldığı Ahmet Taner Kışlalı bölümü/ TRT Haber
Tabulardan tabu beğenelim
Meslekte Etik Davranışları Teşvik Ödülleri
Otizmli çocuklar için ünlüler elele
Bu da CHP'nin ucubesi
Günlerden Temple Grandin
Özel çocuklar için el ele
Talabani yardım etmeseydi PKK dağılıyordu
Tahliyeler ve Tarihe Saygı
Cem Yılmaz'la 'Temel Bilgiler'
Birileri herkese anlatsın diye
'Otizmin Farkındayım, Onların Yanındayım'
Otizmli çocuklar için ekran başına
Ünlüler otizmli çocuklar için buluşacak
Otizmli çocuklar ünlülerle
Bu gece NTV ekranında otizmli çocuklar yararına ünlüler geçidi var
Biri Bana Anlatsın
Özel Gösterim: Temple Grandin
Çukurova 4. Kitap Fuarı açıldı...
Ünlüler otizmli çocuklarla bir arada
Otizmli çocuklara umut ışığı olacaklar
Çok Satanlar - Türkiye - Edebiyat
Her şey otistik çocuklar için
Ünlüler, otizmli çocuklar için buluşuyor...
Otizmli çocuklar için buluşuyorlar
Ünlüler otizmli çocuklar için NTV'de
Bu hafta, bu etkinlikler kaçmaz!
Günün köşe yazarı Can Dündar, çünkü....
Kütüphaneler yürüyor!
Anka'ya tarafsız habercilik ödülü
'Van Kütüphaneleri Yürüyor'
'Van kütüphaneleri yürüyor projesi' start aldı
'Otizmin farkındayız'
'Yürüyen Kütüphaneciler' Vali Karaloğlu'na ödünç kitap verdi
Ölümünün ardından yaşananlar
"Ne yani Emin darbe mi yapalım?"
Kahramanıyım bu sinemanın!
Dündar, Bardakoğlu ve Büyükerşen'e etik ödülü
Çok satanlar - Kitap
Turkuvaz kravatlı kütüphaneciler
Küreselleşme ve kutuplaşma
Haberal'ın avukatlarının sansürlediği konuşma
Fuarda son gün
NTV otizmli çocuklara umut ışığı oldu
Ecevit'in bu sözünü sansürlemişler!
Anlayana Sivrisinek Saz Anlamayana CMYLMZ Az
Kanuni, Mustfa Kemal ya da Kennedy...
Otistikler için gecede 250 bin TL toplandı
Birileri bize otizmi anlattı
Otizmli çocuklara ünlülerden destek
Otizme umut ışığı
Book about Atatürk angers CHP deputy
Beren Saat - Tuba Büyüküstün yine gergin
Biz nasıl geçeriz dersiniz?..
İleri demokrasi (!)
Oktay Ekşi haberleri patlama yaptı
TV kanallarının haber rekabetinde son durum ne?
Yıldızların otizm buluşması
Biz nasıl geçeriz dersiniz?..
Çalık'tan Doğan'a emperyal sistemin siyaset planları
TED Gaziantep Koleji öğrencileri, "TÜYAP Kitap Fuarı"nı gezdi
'Van kütüphaneleri yürüyor projesi'
"2010 Yılı Meslekte Etik Davranışları Teşvik Ödülleri" sahiplerini buldu
Bu nasıl öfke?
Farkındalık yaratmak...
Yılın ilk kitap fuarı yoğun ilgiyle sona erdi
Can Dündar: Rüzgar eken fırtına biçer
Gümüş Suyu'nun kitabı da çıktı
En çok satan 10 kitap
Muhteşem reklam...
(Ç)alıntı
'Dink cinayeti artık çözülemez'
Yaşasın Şuppiluliuma!
Muhteşem Yüzyıl
NTV Mobil Haber rekor kırdı
TV- Muhteşem Yüzyıl'ın tarihe katkısı/ NTV
Muhteşem Tabular
Can Dündar 'İkonoskop'ta
İkonoskop
'Benim Adım Lüsyen...'
Can Dündar'la İkonoskop
Reşat Altay Trabzon'a nasıl geldi?
Belgesel tadında sohbet
Çok Satanlar - Türkiye - Edebiyat
TV- Ekranın son gözdesi Behzat Ç./ NTV
"Kolay mı zannediyorsunuz?"
İlk kez konuştu
Muhteşem Yüzyıl'ı protesto etmek!
Beğenilmek güzel şey...
Masanın bir yanında Mustafa, öte yanında Hür Adam
Milliyet'ten olay yaratacak röportaj
Özdemir Sabancı'nın katili Mustafa Duyar'ın eşi yıllar sonra konuştu
Onu hatırladınız mı?
Behzat Ç.: 'Sevmemeleri için elimden geleni yapıyorum ama polisi sevdirdik'
Niye öldürdüğümü ben bile bilmiyorum!..
Niye öldürdüğümü ben bile bilmiyorum!..
Çok satanlar - Kitap
Özdemir Sabancı'nın katili Mustafa Duyar'ın eşi Semra Duyar ilk kez Can Dündar'a konuştu...
İki dinin kıskacında Türkiye
"Yetmez ama evet'çiler isyan bayrağı açıyor"
Can Dündar'ın Semra Duyar'la röportajı
'Sabancı cinayeti sipariş edilmiş olabilir'
Sabancı'yı vurduktan sonra dedi ki...
En çok biplenen diziden bir sürpriz var
Sabancı cinayetini Duyar'ın eşi anlattı
Al kızını koy çuvala salla salla vur duvara
Kanuni'den Sülüman'a
İndirgemeciyi susturmak...
Duyar'ı savcının kızı saklamış
Semra Duyar: 3 ay cezaevinde birlikte kaldık
Can Dündar'dan kural ihlali!
Can Dündar: Sabancı cinayeti örgüte sipariş edilmiş olabilir
Sabancı'nın katilinin eşi nasıl hamile kaldı?
'Hür adam' palavrası
Var ise akl ü şuur...
Ölünceye kadar Dr. Refik Saydam
TV- Canlı Ana Haber'in "Kredi faizleri artıyor" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Kurtlara Berlin yasağı" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Kar kapıdan girdi" haberi/ NTV
Afyon Cezaevi ve Sabancı katili Duyar gündemde
Anamur - Vehbi Koç - Can Dündar üçgeni ve kurşun madeni
En çok satan 10 kitap
TV- Canlı Ana Haber'in "Enflayona yeni sepet" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Erzurum olimpiyatı" haberi/ NTV
Bay J "2010 Yılının En İyileri" arasında
TRT Haber 8 sütuna manşet atacak!
Antep Harbi'nin Belgesel Romanı
Çölde Kutup Ayısı
Bay J "2010 Yılının En İyileri" arasında
TV- Canlı Ana Haber En İyi Haber Bülteni seçildi/ NTV
Polat Alemdar: İsrail'e özür dilettirdik
TV- Polat Alemdar NTV'de - 1/ NTV
TV- Polat Alemdar NTV'de - 3/ NTV
TV- Polat Alemdar NTV'de - 2/ NTV
Sekiz Sütuna Manşet
Polat Alemdar: İsrail'e özür dilettirdik
İsrail Türkiye'den Mavi Marmara için özür diledi
Fenerbahçe Ülker 2'De 2 Yaptı
CIA ajanlı Türk okulları
Dil Kültürü Üzerine Bir 'Sonsöz'...
Çok Satanlar - Türkiye - Edebiyat
Necati Şaşmaz NTV'de uçuşa geçti
Uçtu uçtu Polat uçtu! "İsrail'e özür dilettirdik!"
"2010 Yılının En İyileri" Ödüllerini Alev'lilerin Elinden Aldı!
Polat Alemdar'ın sonraki hedefi ne? Bosna mı, Çin mi?
Beni vurmaya kalktıkları yerden yara almam
Can Dündar: Polat'ın iş yükü artıyor
Şu porno ve seks haberleri de olmasa...
Muhteşem Yüzyıl'ın senaristi Meral Okay: Beni vurmaya kalktıkları yerden yara almam
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerde en çok kadınlar ve gençlere güveniyor
"Muhteşem Yüzyıl Değil Muhteşem Yatak Odası": Dizi Sansürleri ve Demokrasi Tanımları
"Bana dinsiz Allah'sız dediler ama ben yara almam"
Çok satanlar - Kitap
Haber kanalları mısır patlatıyor!
Kılıçdaroğlu bu kez 'ihtilal'le tehdit etti
Haber kanalları 'Mısır patlatıyor'
Can Dündar'a yanıtımdır: One minut! One minute!
Paşasının Kılıçdaroğlu'su!
Kılıçdaroğlu ve Can Dündar'ın özlemi
CHP seçime bu oyunlarla mı gidiyor?
En Çok Okunan Yazarlar
Menderes döneminden daha beterler
Kemal Kılıçdaroğlu son günlerdeki eşkıyalık polemiğine noktayı koydu ve diğer merak edilenleri cevapladı
"Sağlığı bozuk sürekli küfrediyor"
Can Dündar ayıp soruyla çanak tuttu
CHP ve medya, yine orduyu tahrik ediyor
Almanya, Makedonya ve bir kayıp
Kılıçdaroğlu'ndan ihtilal çağrısı
Başına Buyruk demokrasi...
İhtilal meşru hak olur
Sorunlu reyting sistemi
Türk halkı sokağa dökülür mü?
Babahan öyle bir yazı yazdı ki!
En Çok Okunan Yazarlar
'Heykeli yıktırmam, gerekirse önünde dururum'
TV- Heykeltıraş Mehmet Aksoy Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
Türkiye'nin en popüler köşe yazarları
Otizm'li Çocuklara Umut Işığı
Toplumsal Etik Ödülleri sahiplerini buldu
CHP after a game, not votes
Demirkırat'ı izlemek şart!..
Kılıçdaroğlu duruma göre darbe karşıtı!
En çok satan 10 kitap
CHP oy değil, oyun peşinde...
İnsanlık Anıtını Yıktırmam, Gerekirse Önünde Dururum'
TV- Canlı Ana Haber'de "Ucube heykel" tartışmasının haberi/ NTV
Müslüman Kerdeşler: Mübarek Erdoğan'ı dinleyip gitmeli!
Muhteşem reklam
Muhalefetsiz Türkiye!
CHP Türkiye'deki devrimin farkında mı
Can Dündar Sanatçıları İsyana Çağırdı!
Can Dündar halkı isyana davet etti!!
Siyasetten ümit kesilince gelsin darbe!
Tahrir'de hak, Kızılay'da dayak
Çok satanlar - Kitap
Ölümü tatmak
TV- Canlı Ana Haber'in "Mısır'da bugün ne oldu?" haberi/ NTV
Pop culture in Turkey pushes the nation's buttons once again
TV- Canlı Ana Haberin "Bir yanı müebbet, bir yanı beraat" haberi/ NTV
Türkiye'nin en popüler köşe yazarları
TV- Müslüman Kardeşler liderlerinden Dr. Eşref Abdülgaffar Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
TV- Şivan Perver Canlı Ana Haber'e telefonla konuk oldu/ NTV
Türk medyasında en çok okunan köşe yazarı hangisi?
Can Dündar o geceyi tanıklarıyla konuştu
CHP'de yönsüzlük ve felç hali
Can Ağabeyiniz Kars'a çağırdı siz hâlâ Cihangir'de...
Erdoğan işkence gördü mü?
Metris'in önü bir uzun 'hata'
Dündar'dan Başbakan'a ağır itham
Can Dündar o geceyi tanıklarıyla konuştu: Başbakan Erdoğan işkence gördü mü?
Başbakan Erdoğan işkence gördü mü?
Erdoğan'ın 'işkence gördüm' iddiası nasıl çürütüldü?
ÇAYASAD Lüsyen Ve Tutkulu Aşklar
Erdoğan işkence gördü mü?
Hıncal Uluç'u ve Defne'yi en güzel, onların yazıları anlatıyor!..
TV- Canlı Ana Haber'in "Diyarbakır'da patlama" haberi/ NTV
Diyarbakır'da patlama: 14 yaralı
Sinema yazarlığı bir kez bulaştı mı çıkmayan bir leke gibi...
U. Kingdom ve Beslemeler
Çalı süpürgesi
Can Dündar, Tayyip Bey'e yalancı mı dedi!
Erdoğan'ın işkence hayali
En çok satan 10 kitap
İşkence diyor, hadi canım ne mağduriyeti!
İşkence de görmemiş
Can Dündar, Başbakan Erdoğan'ı yalancılıkla itham etti
Sadece türbanı savunan gençleri mi bulacaklar?
Erdoğan'ın 'işkence gördüm' iddiası nasıl çürütüldü?
Cuntaseverlerin DARBE hayalleri!
Can Dündar, Başbakan'ın "İşkence gördüm" demesine inanmadı
TV- Canlı Ana Haber'in "Deniz Gezmiş aşık olsa" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "YÖK'ün gürültücü horozu" haberi/ NTV
Erdoğan işkence gördü mü?
TV- Can Dündar'ın "Batum olayı" yazısı Yazı İşleri'nde yorumlandı/ NTV
Başbakan nasıl işkence gördü?
Metiner`den Can Dündar`a cevap! Başbakan işkence gördü mü?
Ucubelerden kurtuluyoruz
Annelerin ahı, Arş-ı A'lâ'yı titretir
Yazarlık namusu!
Erdoğan işkence gördü mü görmedi mi?
Atilla Dorsay 44. kitabını yayımladı: 'Çağı yaşamak, önyargıları yıkmak'
Tehlikeli Tahrik
Can Dündar, Erdoğan'ı kızdıracak
NTV, RTÜK cezasından kurtulabilecek mi?
NTV'nin ceza savaşı!
Başbakan Metris'te işkence görmemiş!
Edip Yüksel: Benimle iritbata geçen Star ve Akit gazetesi muhabirlerine gönderdiğim yazı:
Can Dündar: Çok kolay çözülür, biraz cesaret
Duyar dosyası raftan iniyor
Aşkı kitaplardan öğrenmek
Darbeli matkap
Rota sorunu
Sabancı suikastının gerçekleştiren Mustafa Duyar'ın cezaevindeki faili meçhul cinayetin ardındaki gerçekleş araştırılacak
Mustafa Duyar, devlet duymaz!
Metiner Erdoğan aşkıyla kıvırdı
Dizide şarkıları çaldı, yeniden popüler oldular
Can Dündar: Çok kolay çözülür, biraz cesaret
Duyar suikastı ona sorulacak
O dosya yeniden açılıyor
Duyar dosyası yeniden açılıyor
"Lüsyen" senaryolaştırılmalı mı?
Örnek'in oğlu yayında ağladı
Mustafa Duyar, devlet duymaz!
Ev ofiste çalışmanın keyfi paha biçilemez...
NTV Tutuklamaları TUHAF Buldu
Akşam Gazetesi Yazarı Burhan Ayeri'ye Yanıt
NTV Mısır muhabirinin olaylarla ilgili 15 gün önce yaptığı değerlendirme doğru çıktı
Can Dündar: Erdoğan'a işkence açıklaması
Haber kanalları yine Mısır mı patlattı?
En Çok Okunan Yazarlar
Çok satanlar - Kitap
Can Dündar Milliyet'te yazdı: 'Hapse girip de, yılını, yerini unutmak mümkün mü?'
'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisi onları yıllar sonra hatırlattı
Derdin ne senin Can Dündar?
Benim oyum Necati'ye
'Babam için bir onurdur'
Büyük haber gecesi kimler ne yaptı?
Kapıları kapatıp 163 askeri tutukladılar..
Mehmet Metiner: Derdin ne senin Can Dündar?
TV- Tıp öğrencileri, Can Dündar'ı "Yılın En İyi Yazarı" seçti/ NTV
27 Mayıs'ın Sincan'ı Yeşilhisar
Nasıl görmezsin Can Dündar
TV- Claudia Cardinale, Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
Gül'ün 'balayında gözaltı' anlatımında da Metris çelişkisi var
Balyoz'la Amaç Ne - 2?
Sehven!..
Darbelere de Hukuksuzluğa da Karşıyım...
'Nasıl görmezsin Can Dündar?'
Can Dündar'dan Cem Özer'e övgü!
TV- Canlı Ana Haber'in "Avukatlar Balyoz'dan çekilirse ne olacak?" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Balyoz'un iki yüzü" haberi/ NTV
Behzat Ç. Gençlerbirliği'nde
Ergenekon'un artçıları
Can Dündar'dan Cem Özer'e övgü
Ali Kırca: Yıkılacak tabu kalmadı...
Kadın yazarları anlamıyorum...
En çok satan 10 kitap
Behzat Ç. Gençlerbirliği futbolcularıyla buluşuyor
TV- Canlı Ana Haber'in "Manken Tolga Taş'ı arkadaşı öldürdü" haberi/ NTV
Can Dündar'a şok teklif; "Taksim'de çıplak koş o heykel yıkılmasın!"
Ahmet Kekeç mesafeli duruşunu sürdürecek
Can Dündar (liberal aydının çifte standardı)
Yalçın'a Dündar'dan destek
Oda Tv meselesine birde burdan bakın
TV- Timuçin Esen, müzisyen kimliğinin ve Mayhoş albümünü Canlı Ana Haberde anlattı/ NTV
Can Dündar'dan Soner Yalçın'a destek
Köpekler ve erkekler giremez...
Mehmet Altan, Yine
TV- Canlı Ana Haber'in "Erman Hoca'ya özel davet" haberi/ NTV
Three sides to every story
"Ergenekon" Kanarya Sevenler Demeği midir?
Ermenilikten nasıl sıyrıldım...
'8 yıldır basına baskı yok' mu?
Mehmet Metiner'in Erdoğan'a giden yolu
Dündar'dan 'korku dağları bekler' yazısı
Korku dağları bekliyor! Can Dündar Başbakan Erdoğan'ı nasıl yalanladı?
Dündar, sevenleri için kitap imzaladı
Bunlar 'sakıncalı' mektup!
Basına dargın değil
Basın özgürlüğüne yeni standart
TV- Ufuk Uras, Başbakan'la görüşmesini Canlı Ana Haber'de anlattı/ NTV
Ergenekon Yayıncılık İftiharla Sunar!
Yasal Yasal Can Çekişme
"Lolita"ya Alkış, "dekolte"ye savaş...
Dündar, sevenleri için kitap imzaladı
TV- Libya'yı yakından tanıyan eski büyükelçi Rıza Erkmenoğlu isyanı Canlı Ana Haber'de yorumladı/ NTV
ABD Büyükelçisi Uzmanlarını Gizledi
Geleneksel Türk Müziğinin Yasak Tadı...
En çok satan 10 kitap
Aşkı 'gerçekten' yaşayanlar
TV- Kemal Burkay'ın yıllar önce Can Dündar'la röportajında okuduğu şiir/ NTV
"Lüsyen", Yılın En Başarılı Kitabı Seçildi
Yılın en iyi kitabı LÜSYEN!
Bir evlilik sonrası masalı: Ya sonra...
Soykırımcı diktatörlerle ortaklık
4 yıl sonra zirvede
Sanatçı değil strateji uzmanı gibiler...
Hülya Avşar'a tam not
TV- Yüksek Sadakat Canlı Ana Haber'de Eurovision şarkısını seslendirdi/ NTV
Yüksek Sadakat 'Hayatını Yaşa' diyecek
Emekli Büyükelçi Özülker'den çarpıcı açıklamalar
Genel Seçim yaklaştıkça...
Haberal'ın avukatı gerçekleri gizliyor
Avşar'a tam not
En başarılı kitap 'Lüsyen'
Libya'yı 'gözü' pahasına savunmuştu
Libya'yı 'gözü' pahasına savunmuştu
Dünyaya yeniden düzen verilecek
TV- Erbakan'ın kader ortağı Recai Kutan Canlı Ana Haber'de Erbakan'ı anlattı/ NTV
Milli Görüş neden doğdu?
Avşar kızına tam not
28 Şubat itirafları
Kuran üzerine yemin
İslam dünyasının başı sağ olsun
TV- Canlı Ana Haber'in "İran'da muhalefete darbe" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "23 yıl sonra yine 72. Koğuş" haberi/ NTV
Erbakan'ı sevmek?
Selamet... Fazilet... Saadet... Cennet?
Selamet... Fazilet... Saadet... Cennet?
Fatih Erbakan, babasının hastanedeki son günlerini anlattı!
Erbakan: Liderlik daha sonra konuşulacak
Fatih Erbakan bugünü ve yarını anlattı
TV- Babasının toprağa verildiği gün Fatih Erbakan Can Dündar'ın sorularını yanıtladı/ NTV
Fatih Erbakan: Acımız taze, SP'nin başına kimin geçeceği önümüzdeki günlerde belli olur
Hoca'nın başucundaki kiremitin sırrı
Yasa geçer, tartışma bitmez...
"Kimse bana ödül vermesin, hakaret kabul ederim"
Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ardından yazılanlar
Hoca'nın başucundaki kiremitin sırrı
En çok satan 10 kitap
Ahlâklı teklif
Bursa'da kitap fuarı için geri sayım başladı
Erbakan'ın başucundaki kiremitin sırrı
İşte Erbakan'ın Hastanedeki Son Günleri
TV- Canlı Ana Haber'in "Mor eşarplı kadınlar" haberi/ NTV
Yüzlerini gizleyerek dehşeti anlattılar
Fuar Etkinlikleri
Yoğun bakımda ibadeti bırakmadı
TÜYAP Bursa 9. Kitap Fuarı
Biz tartışırken Erbakan yolu çoktan yarılamıştı
Yolu çoktan yarılamıştı
TV- Metin Feyzioğlu Canlı Ana Haber'de seslendi "Daha ne bekliyorsunuz, yetmedi mi?"/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Yalan haber fezlekede" haberi/ NTV
Mirgün Cabas o fezlekeye saydırdı
'Nedim Şener'le vicdan sınırı aşılmıştır'
Benim OdaTV maceram
Hocanın başucundaki kiremitin sırrı
Çukurova Kitap Dostu
Gazeteciler sokağa indi eylem yapıyor
Gazetecilerden Taksim'de bantlı eylem
Mirgün Cabas, helikopter düşürme iddiası için ne dedi?
Kitaplar 'İskender' diyarında
Bursa'da kitap günleri başlıyor
Bugün Ahmet, Nedim... Yarın kim?
Okur ile yazarı buluşturan fuar başlıyor
Gazeteciler haykırdı: Susmayacağız!
Bu kez haber oldular
Can Dündar mitingin ardından Kıbrıs'ı yazdı
Gazeteciler ağızlarına siyah bant taktı
Gözaltılara büyük protesto
Yalan haber nedeniyle zanlı durumuna düşen Mirgün Cabas, canlı yayında konuştu
Can Dündar bile ağzını bantladı!
Gazeteciler haykırdı: Susmayacağız!
Odatv okurlarına aydınlardan mesaj
Ankara'da Gazeteciler Ağızlarda Siyah Bantla Yürüdü
Bursa Kitap Fuarı'nın 9.'uncusu başlıyor
TV- Gazeteciler sokağa indi/ CNN Türk
Ağızları bantlı yürüdüler
Utanıyorum
TV- Akşamın Gündemi/ NTV
Bugün Ahmet, Nedim... Yarın kim?
Can Dündar ve elifi görse mertek sanan bir kadın yazar!
Bursa'da kitap günleri başlıyor
Kitap fuarına dev isimler
Bugün Ahmet, Nedim... Yarın kim?
Kalemin, kuşaklar boyu süren çilesi
Büyük dayanışma
Bursa'da kitap zamanı
'Okur-Yazar' buluşması
Özgür basın için yürüdüler
Fuarda buluşalım
Gazetecinin öfkesi
Bursa'da kitap şöleni
Senaryoları önce inşaat şirketleri okuyor
Bursa Kitap Fuarı bugün başlıyor
İlk kez tek ses
Gazeteciler sokağa indi
Muhafazakar gazeteler, gazetecilerin eylemini görmedi
Can Dündar neden pişman oldu?
Can Dündar'ın pişmanlığı ne?
Milliyet Gazetesi Yazarı Can Dündar'dan: Özeleştiri
Bursa Kitaba Koştu
Bursa 9. Kitap Fuarı, kitap kurtlarına kapılarını açtı
'Kalemler süngü, kameralar miğfer'
Bursa Fuarı 9. kez kapılarını açıyor
Okur ile yazarı buluşturan fuar
Gazeteciler Ankara ve İstanbul'da gözaltıları protesto etti
Ahmet Hakan, hükümetin sessiz kalmasına isyan etti
Can Dündar'dan 'Başkalarında sustun kendi arkadaşlarına gelince sızlanıyorsun' eleştirilerine yanıt
Kitap Fuarı kapılarını açtı
Kitaba hücum
'Kalemler süngü, kameralar miğfer'
Hükümet neden tasasız
Kitap kurtları bayram yaptı
MİT ve Kozinoğlu ile ilgili sorular...
Bursa Kitap Fuarı ses getiriyor...
Bursalılar kitapla buluşuyor
Keskin sirke küpüne zarar
Herhangi biri olarak...
Taraf'ın kirli çamaşırlarını ortaya döktü!
Sinemaya inşaatçı girdi
Türk sinemasının Paris çıkarması
Bursa Kitap Fuarı açıldı
Gittim padişahtan ferman getirdim
Gazeteciler toplanıyor: Söz bitti eylem zamanı
İşte sorgunun tam metni!
İşte Şener ve Şık'ın sorgu tutanaklarının tam metni
İşte Şener ve Şık'ın sorgu tutanaklarının tam metni
Belediye Öğrencileri Kitap Fuarına Götürdü
TV- Canlı Ana Haber'in "Suçunu bilmeden hapiste" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Alevi dramı sinemada" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Uzayda yaşam var mı?" haberi/ NTV
Can Dündar yalan haberi için neden hala özür dilemedi?
Arslan, 6 Haberle Taraf'ı Kapattırabilecek mi?
Karanlık oda ve acı bir hatıra
Şener'e: Niçin dinlendiğinizi açıklayın
TV- Nazlı Ilıcak savcı ile görüşmesini Akşamın Gündemi'nde anlattı/ NTV
'Hakları Çalınan Kadınlar ve Çocuklar'
Bursa 9. Kitap Fuarı, kitap kurtlarına kapılarını açtı
Öğrenciler kitap fuarında
O benim teröristimdir ancak!
Akşam gazetesi sorgu tutanaklarını yayınladı!
Ayşenur Arslan'dan Ahmet Altan'a jet cevap
Nazlı Ilıcak odatv'den şikayetçi
Murat Yetkin: Özel Dikkat Gerektiren Bir Gazeteci
Zaman'dan Can Dündar'a 'ODA'cı iması
TV- Can Dündar, hakkındaki iddialarla ilgili olarak Deniz Baykal'la konuştu/ NTV
TV- Gazeteci Ahmet Şık'ın eşi Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
Yonca Şık: Yok artık dedik ama...
Ahmet Şık'ın eşi konuştu: Ahmet iyi çocuk değildir!
TV- Akşamın Gündemi'nin "Discovery emekli oldu" haberi/ NTV
TV- Baykal, hakkındaki taciz iddialarını Can Dündar'a değerlendirdi/ NTV
Ahmet Şık'ın eşi o sabahı anlattı
Paris Türk Filmleri Festivali Başladı
Ahmet Şık'ın eşi o sabahı anlattı
Ahmet Şık'ın eşi konuştu!
Baykal NTV'ye konuştu
'Ahmet Şık iyi çocuk değildir'
Kılıçdaroğlu ve Tekin yanlış yaptı
'İktidarın en önemli ismi olduğuna şüphe yok'
Türk sineması Paris'te
TV- Baykal, hakkındaki taciz iddialarını Can Dündar'a değerlendirdi/ NTV
Bursa kitaplarla ısınacak
Başbakan'a Gökçek ricası
Gazetecinin evinin kapısı
Giyinmek istedi, polis 'Biz içeri girelim sonra giyinirsin' dedi
Türk Sineması'nın Paris yolculuğu
"Ahmet Şık iyi çocuk değildir"
Can Dündar: Bu oyuna gelmeyeceğim
Onların kapısına kimse gelip bilgi vermemiş
Ahmet Şık'ın eşi gözaltını anlattı
03.00 atamasına Çapkın Müdür 'rutin' dedi ama...
Habertürk yazarı Amberin Zaman, son Ergenekon tutuklamalarıyla ilgili olarak Gülen cemaatinin nabzını tuttu...
TV- Ara Dinkjian NTV'de Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
İkinci 'Gece Yarısı Ekspresi' geliyor...
12 Mart'ı unutmayalım...
magazinci.com ödülleri açıklandı
Yeter artık uyanın!
'Barışta Ne Yaptın, Baba?'
Can Dündar: Madem öyle; biz de bildiğimizi okur-yazarız
Japon Oyuncunun Zor Günü
Suçlu gibi korkuyor olmak!
Posta kutuma bırakılan o yazı...
Can Dündar'a yakışmayacak yanlış
Can Dündar'dan beklenmeyecek yanlış
Can Dündar'dan Erdoğan'a Menderes'li yanıt! Biz de istediğimizi yazarız!
Bir de cemaati dinleyelim
İzmir Çetesi diziyi 45 dakika istiyor
Retweet'ler
Ayıp değil mi Can?
Salih Tuna, Can Dündar'a fena çaktı
Gazetecilerin protesto yürüyüşüne niçin katılmadım?
TV- Deniz Seki, o geceyi Canlı Ana Haber'de Can Dündar'a anlattı/ NTV
Allaha Emanet Yaşıyoruz
Ömrün bitirmiş virane miyem?
'Göz-gez-arpacık-hedef-hattı'
Retweet'ler
AB'nin İlerleme Raporu ve iktidarın tepkisi
TV- Canlı Ana Haber'in "İbrahim Tatlıses iyileşecek mi?" haberi/ NTV
DAÜ Görsel İletişim Tasarimi Bölümü Uğur Erbaş'ı Ağırlıyor
TV- Canlı Ana Haber'in "İbrahim Tatlıses'e kimler saldırdı?" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Koruma zaafiyeti mi var?" haberi/ NTV
CHP artık halk odaklı olacakmış!..
Karanlık devletin parlak icraatı
Günün televizyoncusu: Can Dündar
TV- İbrahim Tatlıses'e pusunun kayıtları bu akşam Canlı Ana Haber'de/ NTV
"İbo Fenomeni" 32.Gün'de
Can Dündar Oda TV ekibinden mi?
AB'nin İlerleme Raporu ve iktidarın tepkisi
Beyin cerrahı olduk depremi unuttuk
'Oda TV' Zaman gazetesini övdü ne olacak şimdi?
İbo belgeseli
İbrahim Tatlıses özel
Hain saldırının iç yüzü
Tatlıses'e pusunun yeni görüntülerini NTV yayınladı
"İbo fenomeni"nin sır perdesi aralanıyor
'İbo Fenomeni' 32.Gün'de
Tatlıses, Can Dündar'ın Karşısında Ecel Terleri Dökmüş!
İbo fenomeni
32. Gün
'İbo fenomeni' konuşuluyor
'Şarkıcı mı mafya babası mı?'
İbrahim Tatlıses'e dolaylı linç
İran'ın Kızı Googoosh İstanbul 2011 Konseriyle Bir Kez Daha Lütfü Kırdar'da Sevenleriyle Buluşacak
Muhteşem Yüzyıl yüzünden katı olan her şey buharlaştı!
Batı, Kaddafi'yi de gözden çıkardı
Bengi Yıldız: Gelecek sefer taşı atarım
TV- Canlı Ana Haber'in "TÜSİAD'ın Anayasa raporu" haberi/ NTV
En çok satan 10 kitap
Boyner'den eşine yanıt: Dik duracağız
TV- Ümit Boyner eşine Canlı Ana Haber'de yanıt verdi, "Dik duracağız"/ NTV
İbrahim Tatlıses ölümünü izliyecek
TV- Canlı Ana Haber'in "TÜSİAD'ın Anayasa paketi" haberi/ NTV
Erdalizma...
Boyner'den eşine yanıt: Dik duracağız
Can Dündar'dan Gülen Cemaat'ine çağrı
Dündar'dan Gülen cemaatine ''DEKLARASYON''çağrısı!
WEB- Can Dündar'ın Ergenekon yorumu/ focushaber.com
CNN Türk'te 'süne' belgeseli
TV- Can Dündar, Medya Mahallesi programına katıldı/ CNN Türk
TV- Tuğrul Eryılmaz, Radikal'e yapılan polis baskınını Canlı Ana Haber'de yorumladı/ NTV
Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildi
NATO deniz gücünde TSK'nın görev almasına ilişkin tezkere TBMM'ye sunuldu
TV- Canlı Ana Haber'in "NTV savaş bölgesinde" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'e katılan Ragıp Zarakolu, İmamın Ordusu baskının benzerini anlattı/ NTV
Amacımız tabuların üzerine gitmek
2. Sayfa'ya ödül
Kitap bende olsaydı herkese yollardım
Ali Kaptan'ın gecesi
Radikal'in baskına karşı tavrı ne olacak?
Yılın en iyileri seçildi
Hangi kitaba sığar!
Magazinci . com 'En İyiler'i seçti
Magazinci ödülleri
Yıldızlar altında gece
Ailenin Görevlerini Polisler mi Din Adamları mı Üstlenecek?
Radikal'dekiler onu fena işletmişler galiba
TV- Canlı Ana Haber'in "İşte harekâtın merkezi" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Libya operasyonunda Türkiye'nin rolü" haberi/ NTV
Hala tutuklanmayanlara...
'Dışarıda kalan gazeteciler için kılavuz'
'Dışarıda kalan gazeteciler için klavuz'
Can Dündar'dan dışarıda kalan gazeteciler için kılavuz
'Artık AKP de akla gelecek'
Ne komedi ne drami ama ne?
NTV'nin taktiğine eleştiri
Basılmadan yakılan ilk kitap
"Kara propaganda hız kesmiyor"
Can Dündar: Karabekir'in kitabı da basılmadan yakılmıştı
Milliyet yazarı NTV'ye çaktı
Ahmet Şık'ın kitabı ilk değil kimin kitabı basılmadan yakılmıştı?
"İmamın Ordusu" ilk değil; kimin kitabı basılmadan yakılmıştı?
NTV, hangi programını yanlış pazarlıyor?
Basılmadan yakılan ilk kitap
NTV'nin Can Dündar'lı reklamına tepki! Ne demek 'kırılmayız'?
Can Dündar bugünkü köşe yazısında tarihin pek de bilinmeyen bir ayrıntısına yer verdi
Köşe Yazarları "Kitap Toplatmaya" Tepkili
Doğan Öz'ü unutmak
Ömer Ulu "Yılın Bürokratı"
Nuri Demirağ Meslek Yüksekokulu'nda Aşık Veysel programı
Elit sınıfın aşağılık kompleksi var
Yakın kitapları
gazeteavrupa ve ilk yazıişleri müdürlüğü
Organik Sarayı standında ünlüler geçidi
Fazıl Say'ın kaybolan piyanosu...
En çok satan 10 kitap
Yazar Ayşe Kulin genç okurlarıyla buluşuyor
TV- Canlı Ana Haber'in "Polisin 'İmamın Ordusu' raporu" haberi/ NTV
WikiLeaks belgeleri de ABD-PKK görüşmelerini kanıtladı
WilkiLeaks Belgelerinde Türkiye - ABD, PKK ile görüşüyor mu?
Hangi gazeteciler hedef oldu?
PKK'lıya suikast ABD'li elçiyi korkutmuş
Ahmet Şık başına gelecekleri yazmış!
TV- Canlı Ana Haber'in "İmamın Ordusu'nda neler var?" haberi/ NTV
Can Dündar'dan cesur çıkış
Mavioğlu taslaktaki notları böyle savundu
Can Dündar 'İmamın Ordusu'nu YAYINLADI!
Batı'yı uyandırmak
Can Dündar'dan cesur çıkış
candundar.com.tr ve Can Dündar İmamın Ordusu kitabını sayfa sayfa yayınladı! İşte müthiş itaatsizlik!
Can Dündar: O haberdeki kaynağım Orgeneral Büyükanıt'tı
Can Dündar 'İmamın Ordusu'nu yayınladı
Can Dündar ´İmamın Ordusu´nu yayınladı!
Magazinci com'un 10'uncu yıldönümü "Yılın En İyileri" ödülleriyle kutladı
ALKIŞLAR; Can Dündar için çünkü...
TV- Canlı Ana Haber'e katılan Mert Fırat'la ilgili haber/ NTV
Cüneyt Özdemir: "Hayallerimi kaybede kaybede gazeteci oldum"
Ertuğrul Mavioğlu kazandı
Haber kaynağım Büyükanıt'tı
'Haber kaynağım Büyükanıt'
İşte ABD ile PKK görüşmesi
TV- Canlı Ana Haber'in "Soframızda zehir mi var?" haberi/ NTV
O fotoğrafın kaynağını açıkladı
Bu Kanıt ABD'nin Canını Sıkacak!
Al sana PKK-ABD ilişkisinin kanıtı
ABD-PKK fotoğrafı, Washington'ı da ayağa kaldırmış
Cep mesajından gelen umut
Wikileaks reveal US, PKK 'links'
RTE'nin Pietro'su!
TV- Canlı Ana Haber'in "3 haftadır denizdeki enkazda yaşayan köpek kurtarıldı" haberi/ NTV
Can Dündar, olay kitabı resmi sitesinden dağıttı!
www.candundar.com.tr 'İmamın Ordusu'nu YAYINLADI! Can Dündar'dan sivil itaatsizlik!
Yıllar sonra ortaya çıkan gerçek
Can Dündar ateşe yürüdü
Can Dündar'dan cesur çıkış!
Can Dündar, ABD-PKK görüşmelerinin ayrıntılarını yazdı
ALKIŞLAR; Can Dündar için çünkü...
Yılın en iyileri seçildi
Paris'te Türk filmleri
Ne izliyorlar?
5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi Başlıyor...
Said Nursi'nin Nur postacıları ile eleştirdi
Kitabı oku, tableti yut
Can Dündar kandırıldı mı? Taraf'tan şok iddia!
Amerikalı değil, Kaymakam Halit
Toroslar'ın kokusu yaylaların sesi
Karabekir'in kitabını "Kızıl Pençe" örgütü mü yaktı?
Amerikalı değil Kaymakam Halit
Yoksa Can Dündar'ı kandırdılar mı?
Nazlı Ilıcak'ın bu kaçıncı sabıkası?
Elimizde somut deliller var
TV- Canlı Ana Haber'in "Ateş altında habercilik" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'e katılan Abbas Güçlü'nün YGS skandalıyla ilgili görüşleri/ NTV
'YGS iptal edilir'
'Şifre sadece bir kitapçıkta değil, iptal gerekir'
TV- YGS'deki şifre iddialarını, Doç. Melek Diker Yücel Canlı Ana Haber'e değerlendirdi/ NTV
TV- Ufuk Uras, Meclis'teki eylemini Canlı Ana Haber'e anlattı/ NTV
TV- Fransa'da neler oluyor? Nedim Gürsel ve Prof. Samim Akgönül Canlı Ana Haber'e değerlendirdi/ NTV
ODTÜ'den Doçent Melek Yücel: 'YGS iptal edilmeli'
YGS iptal edilmeli çünkü...
Yasağın delinmesine ramak kalmıştı!
"Kitapların tümünde bir hata var"
YGS iptal edilmeli
YGS iptal edilsin
'Şifre sadece bir kitapçıkta değil, iptal gerekir'
'Hayata Dönüş'e 4 gün önce izin
TV- Canlı Ana Haber'in "Hayata dönüş davası" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "11 yıl sonra Tufan" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Hayata dönemeyenler!" özel haberi/ NTV
DJ Selçuk işbaşında
Yöntem DJ kabininde
DJ kabininde
Bayrampaşa kumpası
Yöntem DJ kabininde
Bayrampaşa kumpası
'Tufan'dan 4 gün önce
Depremciler 'out' şifreciler 'in' oldu
Ergun Babahan ile dalga geçti
Gazetelerde Bugün
TV- Can Dündar'ın "Bayrampaşa kumpası" başlıklı yazısı Yazı İşleri'nde konu edildi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "AKP'nin aday listesi" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "BDP'nin aday listesi" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "MHP'nin aday listesi" haberi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "CHP'nin aday listesi" haberi/ NTV
AKP'den hangi TV kanalının yöneticisine milletvekili adaylığı teklifi gitti?
Ak Parti'den teklif var!
Can Dündar 'Hayata Dönüş' operasyonun bilinmelerini yazdı
TV- Ruşen Çakır Oral Çalışlar'la "Hayata dönüş" operasyonunu konuştu/ NTV
Star yazarıyla canlı yayında dalga geçtiler!
Elekten geçirilmiş haberlerden değişik bir profil
Kitabın yolu yine İzmir'e düştü
Tufan
Okuldan cahil çıkarmak
Müjde Ar: Artık kadının adı var
TV- Müjde Ar, 'gelincik' projesini Canlı Ana Haber'e anlattı/ NTV
Kars heykeli - 2
BDP'lilerin Arzuladığı CIA'cı İmam(!) Tipi (has haberler)
Yurtta kara propaganda dünyada kara propaganda!
Ahmet Ümit korsan yayıncıların gözdesi
Korsan kitapla mücadele sürüyor
Korsanın top 10'u
Bir haftanın küçük ayrıntıları
Seçim şarkım
"Vehbi Koç DP'ye geçmesi için çok sıkıştırıldı"
Sefa geldiniz dostlar
'Hayata Dönüş'ün belgeseli televizyonda yayınlanmalı
Başkanlık Sistemi Dayatması ve Kuzu
Black propaganda at home, black propaganda in the world
Bir portre eskizi: Reşat Altay
Editoryal - Sıfır tabu
Tatmin olamıyoruz
TV- Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin, Genç Osman oyununda olanları Canlı Ana Haber'e anlattı/ NTV
Can Dündar'la '60 dakika'
Can Dündar'la 60 Dakika
Can Dündar'la '60 Dakika'
Türkiye, Türklüğü yenmeden korkularından kurtulup düze çıkamaz
Urfa'da aşiretler artık bağımsız!
AK Parti'den bir değil iki türbanlı aday!
Sosyal Ağlarda Fanatizm
En çok satan 10 kitap
AK Parti'den bir değil iki türbanlı aday!
Can Dündar: Ön sıradaki gösterişsiz seyirci Sümeyye Erdoğan
Okurlara
Şık için eylem yapan medya mensupları, diğer gazetecileri görmezden geldi
'Fransızlar bunu hak ediyor'
Bahar, İzmir'e kitapla geliyor
Kitaba yolculuk İzmir'de devam ediyor
Avrupalı Parlamenter Gross: Erdoğan Haklı, Fransızlar Haketti
Erdoğan haklı, Fransızlar haketti
Bu şakayı ben de yaparım
Can Dündar: Ön sıradaki gösterişsiz seyirci Sümeyye Erdoğan
TV- Mavioğlu ve Şık'a destek için hazırlanan basın açıklamasını Kadıköy Adliyesi'nin önünde Can Dündar okudu/ NTV
Gazeteciler basın özgürlüğü için yürüdü
TV- Canlı Ana Haber'in "O Fransız Türkiye'ye Fransız değilmiş" haberi/ NTV
Ahmet Şık duruşmaya 'araç yok' denilerek getirilmedi
Gazeteciler basın özgürlüğü için yürüdü
Şık 'araç yok' diye getirilmedi
Başını açacak mı?
Gazeteciler basın özgürlüğü için yürüdü
İkinci Genç Osman faciası
Gazetecilerden Yargılanan Gazetecilere Destek Eylemi
Ahmet Şık 'araç yok' diye getirilmedi
TV- Ahmet Şık cezaevi aracı olmadığı gerekçesiyle duruşmaya getirilmedi/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Kutlu Doğum buluşması" haberi/ NTV
Rahmi Saltuk 18 yıl sonra sahneye dönüyor
Medya mensupları, Şık için eylem yaptılar
Devlet, Ahmet Şık'ı getirecek araç bulamadı!
Gazeteciler Meslektaşları İçin Yürüdü
TV- Canlı Ana Haber'in "Uzmanı şifreyi çözdü" haberi/ NTV
TV- Rahmi Saltuk Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
'Yansak da dokunacağız' diyenler Kadıköy'deydi
Gazeteciler arkadaşlarına sahip çıktı, "Cemaat etkisi ortada" dedi
Gazeteciler Ahmet Şık için toplandı
Şık 'Araç Yok' Denilerek Duruşmaya Getirilmedi
Can Dündar "Sümeyye Erdoğan krizini" yazdı
İzmir'i aldı bir kitap heyecanı
Bir Tiyatro Gösterisi Nasıl Laiklerle Başörtülülerin Kavgası Haline Getirildi?
İkinci Genç Osman faciası
Şık'a araç bulunamadı
Yansak da dokunacağız
Scribe not brought to his own trial
Diyojen eylemi
Gazeteciler basın özgürlüğü için yürüdü
Gazeteciler meslektaşları için yürüdü
Gazetecilerden destek yürüyüşü
Gazeteciler yürüdü
Tüyap Kitap Fuarı yarın açılıyor
Gazeteciler var, Ahmet Şık yok
Gevrek, boyoz ve binlerce kitap
Gazeteciler "Yansak da dokunacağız" dedi
Hepimiz Fransızız
Gazetecilere özgürlük
Sümeyye şikayet etti oyuncunun maaşı gitti
Gazetecilerden destek yürüyüşü
'Kitaptan bomba olmaz'
Bu da 'derin yöntem'
'Adaylara verilen kitapçıkla basına dağıtılan aynı'
Dürümler geldi, Ahmet gelemedi
Devlet, Şık'ı duruşmaya getirecek araç bulamadı!
'Yansak da dokunacağız'
Ahmet Şık için araç bulunamadı!
Okunma Sayıları Psikolojisi, Can Dündar, Melih Aşık
İzmirliler kitaba doyacak
16. izmir Kitap Fuarı acılıyor
Şimdi kitabın zamanı
TÜYAP İzmir Kitap Fuarı 16. kez açılıyor
İzmir'e edebiyat çıkarması
İzmir Kitap Fuarı 16. kez kapılarını açıyor
Kitap kurtları haydi Fuar'a
Aynı ödül için yarışacaklar
İzmir'de kitap baharı başlıyor
İlk 3 maddeyi değiştirecek
Can Dündar: Ön sıradaki gösterişsiz seyirci Sümeyye Erdoğan
Erdoğan'ın gizli ajandası İsviçre'den çıktı
İzmir'de kitap günleri başladı
12 Haziran'dan sonra Haçlı Seferi!
İzmir Kitap Fuarı 16. kez kapılarını açtı...
İzmir Kitap Fuarı'nın onur konuğu Durbaş
Ali Saydam: Akşam gazetesi gayet iyi bir gazete ama teknik olarak problemleri var
Sırrı Süreyya Önder: Alsınlar meclislerini...
Demirtaş: Meclis seçimleri ertelemeli
Milattan önce milattan sonra
Solda dirlik
Türklük Vurgusu AKP'yi Vuracaktır
Gazeteler mi değişti Türkiye mi?
YSK'nın kararı Sırrı Süreyya'yı çıldırttı!
TV- Ahmet Şık ve Nedim Şener'e destek için kaleme alınan basın açıklamasını Can Dündar okudu / CNN Türk
16. İzmir Kitap Fuarı açıldı
Bdp'lilerden Çok Sert Tepki
Türkiye Cumhuriyeti mi Simülasyon Cumhuriyeti mi?
16. İzmir Kitap Fuarı
TV- Gazeteci Cengiz Çandar, Başbakanın YSK kararına sessizliğini yorumladı/ NTV
Demirtaş: "Seçimi halka soracağız"
Selahattin Demirtaş: Seçimlere girmeyiz
Demirtaş'tan Ak Parti'ye şok çağrı!
"Fırıncıya söyleyin ekmek de vermesin"
BDP'de 'Boykot' tartışması
Sırrı Süreyya'nın sormadıklarını ben sorayım
Demirtaş'tan AK Parti adaylarına müthiş çağrı
İzmir'de 'Kitaba Yolculuk' başladı
Bedri Baykam görüntüleri ekrana gelmeli miydi?
En çok satan 10 kitap
Sanatın onuru için yürüyecekler
Serin bir İzmir'de kitap sıcaklığı
Kılıçdaroğlu: Ya medya olmasaydı?
Kılıçdaroğlu CHP'nin oy oranını açıkladı! AKP önde ama...
Kılıçdaroğlu: Tek başına iktidar olmak istiyoruz
TV- Kemal Kılıçdaroğlu YSK'nın veto kararını Canlı Ana Haber'e yorumladı/ NTV
İşte Kılıçdaroğlu'nun elindeki anket
'Özgürlükleri getiren parti olacağız'
Can Dündar ve Mehveş Evin baltayı nasıl 'Demirören'e vurdu?
CHP Lideri Kılıçdaroğlu anketteki oylarını açıkladı
Can Dündar'ı kasvet bastı
Kılıçdaroğlu'na göre CHP oyu
Oyumuz yüzde 30'un üzerinde
Mühendislik zirvesi başlıyor
Gül bağımsız adayla neden görüşüyor?
'Bombayla kitabı eşdeğer tutan kafa'
Kılıçdaroğlu: Ülkeyi yönetmek istiyoruz
Satışın kodları
İzmir Kitap Fuarı'nda...
'Dokunmadan sevmeyi öğreneceksin'
Çılbır
"Satış sırası Star TV olacak"
Can Dündar Kazandı çünkü...
Milliyet'ten bomba dedikodular
Bir gün kala kitapseveler akın etti...
NTV'de Neden Savaş Tamtamları Çaldı?
Merkez Medya Yandaş, Yandaş...
NTV'de 'apolitik' dönem
'Ekmek de vermeyin'
YSK krizinde kim kazandı, kim kaybetti?
Bu bir kampanya çağrısıdır!
Haberal'ın avukatlarından açıklama
Şahenk'in NTV'sinde neden savaş tamtamları çaldı?
Fuarda kapanış bereketi
Bu 'ÇÜŞ' sözü Can Dündar için mi?
TV- Neşet Ertaş Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
İzmirliler kitaba koştu
Mahsun'la Özcan'ın izinde
Neşet Ertaş: Hepimiz kardeşiz
5. Uluslararası İşletme ve Endüstri Mühendisliği Zirvesi Başlıyor
Kitap Fuarı'nı 294 bin kişi gezdi
Kitap fuarına hafta sonu ilgisi
Can Dündar Cemile'ye tecavüzü beğendi
Can Dündar neden isyan etti?
'Heykeli yeniden oraya dikeceğim'
'Ne anladım ben bu işten'
TV- "Kenan Evren yargılansın" diyen ve meslekten ihraç edilen savcı Sacit Kayasu Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
İzmir Kitap Okuyor
Yaşayan İnsan Hazinesi olmak...
Anneye tecavüz edilirken çocuğa zoom yapmak!
Sanatı siyasete alet ediyorlar
Sabah yazarının tecavüz isyanı
Önce başını kestiler
İnsanlık Anıtının diğer başı da kesildi
Çılgın proje açıklanırken gözden kaçan ayrıntı!
Yazı konuları derken Kanal'a yer kalmadı. O da yarına artık
Doğal sisteme müdahale riskli
Can Dündar Metin Altıok'un hangi şiirini okumalı?
Bir gazete çıktı yayım dünyamızda. Adı KİP gördünüz mü?
'Babam, halk için öldürüldü'
TV- 2. Antalya Televizyon Ödülleri/ TNT
Captain Ali, Cemile and rape
2. Antalya Televizyon Ödülleri Sahiplerini Buldu
Çekimdeyiz gelemedik
'Çılgın' değil belki ama; şahane!
Ödül töreni yapmak kolay mı?
Hanefi Avcı da en çok kazananlar listesinde
2010'un en çok kazanan yazarları
Forbes'ta en çok kazanan yazarlar
'Haliç'te Yaşayan Simonlar'la Avcı zirveye oturdu
Hanefi Avcı, Haliç'te Yaşayan Simonlar'dan 1.4 milyon kazandı site
İşte en çok kazanan yazarlar
El Kaide uzmanı: ABD'ye neden inanalım?
TV- Robert Fisk Bin Ladin'i Canlı Ana Haber'e anlattı/ NTV
'Filtreleme çılgın proje gibi'
En çok satan 10 kitap
Ünlü yazarları solladılar
2. Antalya Televizyon Ödülleri sahiplerini buldu
Forbes Dergisi'nin "en çok kazananlar" listesi yayınlandı
En çok kazanan yazarlar
2. Antalya Televizyon Ödülleri sahiplerini buldu
İşte en çok kazanan yazarlar
İşte tartışılan After Party!
NTV ekibi Bin Ladin'in evinden bildirdi!
Artist facing prison time for insulting Atatürk
NTV habercilikte rakiplerine fark attı
'İmralı'ya umutsuzluk hakim'
İmralı Umutsuz
Yazının kadim coğrafyasına yolculuk başlıyor
Öyle bir geçer zaman ki...
Aşiret, cemaat ve devlet: Konuşan kurşunlar-2
NTV'nin Seçim Ekranı başlıyor
Gazetecilerin kitapları yok satıyor
TV- Can Dündar'ın "Önce acılarda bölündük biz" başlıklı yazısı okundu/ Denge TV
Kitaplar ve yazarları Diyarbakır yolcusu
Uçan Süpürge'den Üniversitelere Özel Program
Süpürge Üniversitelere uçuyor
Yazar kasalar!
DPÜ yılın enlerini seçti
İnönü 'bu fotoğrafı ortadan kaldırın' demişti!
Günün köşe yazarı
Gazeteci Can Dündar, kaset tartışmalarında takındığı tavrı eleştirerek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a İsmet İnönü'yü örnek gösterdi
İşte fark bu!
'Bu MHP'nin iç hesaplaşması bizi kasete bulaştırmayın'
Can Dündar'dan İsmet İnönü ile Erdoğan karşılaştırması
Can Dündar Erdoğan'la İnönü'yü kıyasladı
Erdoğan'a şok hatırlatma! İnönü, Menderes'e böyle mi yapmıştı?
TV- Can Dündar'ın "Darbecinin dili" başlıklı yazısı Medya Mahallesi'nde okundu ve yorumlandı/ CNN Türk
Yılın 'en'leri
İsmet Paşa farkı
En çok satan 10 kitap
Özdil'in Atatürk'ü putlaştırması...
Can Dündar Başbakan'ı ucuz siyasetle suçladı ve uyardı!
BDP ve MHP'siz Meclis
Fuar etkinlikleri
'Her YGS kitapçığından 58.5 net çıkar'
Can Yayınları Diyarbakır Kitap Fuarı'nda!
2. Diyarbakır Kitap Fuarı açılıyor
Tezkereden sonra neler olmuş neler!
TV- Paşalı'nın kızı NTV'de Can Dündar'ın konuğu oldu/ NTV
Her Ygs Kitapçığından 58.5 Net Çıkar
Türkiye yeni kâbuslara ilerliyor
Surların gölgesinde kitap fuarı
14. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Ödül Töreniyle Sona Erdi
TV- Prof. Saydam yağmur suyunun faydalarını Canlı Ana Haber'e anlattı/ NTV
BDP'nin yeni sözcüsü NTV mi oldu?
Gizli kamera temiz belgeniz var mı?
İşte Medya'nın En İyileri!
"Yılın En İyileri Medya Ödülleri" sahiplerini buldu
'Yılın En İyileri'ne AGD ödülü
AGD'ye göre yılın en iyileri ödülleri
"Yılın En İyileri Medya Ödülleri"
Gönül Rahatlığıyla İçin!
AKP iktidarı Türklüğü Anayasa'dan silecek!
88 yılın rövanşı!
Çağı dibe vurmadan yakalamak
Can Dündar, bakın hangi repliği sevmiş?
Can dündar bu repliği sevdi
Eurvision'un Azeri yıldızı NTV'de konuştu
"Ne mozaiği ulan, mermer!"
Nigar neden Türk bayrağı ile çıktığını anlattı
Eğitim Fuarı'nda geri sayım
Kürt edebiyatının fuarı başlıyor
Cüneyt Özdemir büyük haberci ama...
Uluslararası bir yapıya doğru
Kadına şiddet erkeğin utancı
Sen ve Oray dünyayı dolaştıktan sonra 'hanut' eleştirisi yapıyorsunuz
Eurovision birincisi Nigar sahneye neden Türk bayrağı ile çıktı?
TV- Canlı Ana Haber'in "Güneydoğu'da ne oluyor?" haberi -1/ NTV
Neden Türk bayrağı ile çıktığını anlattı
Senarist tecavüz sahnesini 'estetik'le savundu
TV- Canlı Ana Haber'in "Güneydoğu'da ne oluyor?" haberi -2/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Güneydoğu'da ne oluyor?" haberi -3/ NTV
Diyarbakır Ek Olayların Gölgesinde Kitap Fuarı
Gardaşın Kızı NTV'de Bayrağı Anlattı!
Eğitim Fuarı'nda geri sayım
'Tecavüz sahnesi çok estetik oldu'
En çok satan 10 kitap
Ötanazi ve televizyon, eski hikaye
Artık öze dönme vakti
O cezayı bilirim
Diyarbakır 2. Kitap ve Eğitim Fuarı Açıldı
Yapmayın! Tecavüzün estetiği mi olur?
MHP ile TİB'in kaset savaşı!
TV- Diyarbakır'da Kitap Fuarı/ NTV
Can Dündar MHP'yi köşeye sıkıştıran o kasetleri yorumladı
Ünlü yazarlar Diyarbakır'da
Can Dündar'dan şok iddia: "MHP kasetlerinde profesyonel devlet eli var"
Mhp'nin Avukatı Konuştu
Can Dündar: MHP kasetlerini izledim. MHP skandal Kasetlerinde devletin eli hissediliyor!
En büyük skandal
Günün televizyoncusu Can Dündar
Karabağlar'da Nâzım Hikmet Parkı
Diyarbakır'da edebiyat dolu günler...
Tecavüz sahnesi çok estetikmiş
Sahipsiz 19 Mayıs
'Taş Mektep'ten Ankara Atatürk Lisesi'ne...
İktidar sahibi doymuş olmalı
Bir kenti ve insanını yakından tanımak
Soysal: MHP'lileri kaset için uyardım
MHP kasetler için YSK'ye başvuracak
Yine uyardı: AKP'lilerin de kasedi var
CHP'li vekilden şok kaset iddiası
Soysal: MHP'lileri kaset için uyardım
'Güneydoğu 2. balkon konuşmasını bekliyor'
TV- Can Dündar'ın "Güneydoğu 2. balkon konuşmasını bekliyor" başlıklı yazısı Yazı İşleri'nde okundu/ NTV
TV- 'Bir Zamanlar Anadolu'da' ekibi, festivali NTV Canlı Ana Haber'de anlattı/ NTV
Yılmaz Erdoğan'ın Cannes anıları kırdı geçirdi
Jude Law, Nuri Bilge Ceylan hayranı çıktı
PKK'yla görüşme meselesi...
Havada ayağı yere basan sohbet
En çok satan 10 kitap
Bir Zamanlar Anadolu'da filminin oyuncularından Yılmaz Erdoğan'ın Cannes macerası izleyenleri gülme krizine soktu!
Can Dündar'dan Gazetecilere Müthiş Öneriler!
Taraf yazarından Akşam'a sert suçlama
CANLI ANA HABER - 26 MAYIS 2011
Gül'den 125. yaşını kutlayan liseye ziyaret
Jude Ceylan hayranı
Nuri Bilge Ceylan hayranı
Dimiten diez dirigentes de la oposición turca por sus vídeos íntimos
Yılmaz Erdoğan'ın Cannes anıları kırdı geçirdi
Mevzubahis İş Bankası Olunca Tek Telime Bile Etmedi
Erdoğan'ın Cannes Anıları Kırdı Geçirdi!
TV- Bomba PKK'dan mı? İki uzman NTV Ana Haber'e konuştu/ NTV
Gülerce ve MHP'li aday kasetler için tartıştı!
"Deyemezsiniz"
125. yılda 125 öğrenci İngiltere'ye
Özerklik, AKP'nin programında var!
Yakışıksız Benzetme Ortamı Gerdi
BBC Türkçe servisi yola nasıl devam edecek?
BBC Türkçe servisi yola nasıl devam edecek?
Heyecanları hiç eksilmiyor
CHP'nin seçim stratejisi
Dündar, Temel fıkrasıyla kaset skandalını yorumluyor
CHP'nin seçim stratejisi
Kılıçdaroğlu soruları yanıtlıyor
Kılıçdaroğlu NTV'de
Kılıçdaroğlu canlı yayında
Kılıçdaroğlu NTV'de
Erdoğan'ın Ceylan'dan çok konuşması...
Kemal Kılıçdaroğlu soruları yanıtlıyor
Secime az kala liderler canlı yayında
Darbe dışı suçlar iyi izlenmedi
Denizli halkı Cihaner'in adaylığından rahatsız
Kılıçdaroğlu: TSK, Balanlı tepkisi vermesin
Kılıçdaroğlu: Kürt sorunu için ortak komisyon kuralım
Şamil Tayyar 3 gazeteciye verdi veriştirdi
'Korkak adamdan Başbakan olmaz'
Değiş tonton
'Tatbikat yapacak komutan kalmadı'
Atatürk kitapları deyince
Kılçdaroğlu'ndan TSK'ya önemli çağrı
Kürt sorununa karşı akil adamlar formülü
Kılıçdaroğlu: Kışlanızda oturun
Kılıçdaroğlu'ndan TSK'ya çağrı
"Neden hep AKP kazanıyor?"a cevap verdi
Kılıçdaroğlu NTV'de reyting rekoru kırdı
Seçimi NTV'den takip edin
Kandil'le göreşecekler listesinde hangi gazeteciler var?
CHP leader calls on TSK to remain silent on top commander's arrest
TV- Akkiraz: Başbakan özür dilemeli/ NTV
TV- Canlı Ana Haber'in "Beren de 'Fatmagül' gibi yaptı" haberi/ NTV
"Özür dilenmesi gerekiyor"
'Yine engellenirsek o etkinliği yaparız'
Anketler ne diyor?
En çok satan 10 kitap
"Özür dilenmesi gerekiyor"
Sırrı Süreyya Önder isyan etti
"12 vampiri İstanbul sokaklarında okurlarla buluşturduk"
Akkiraz, Erdoğan'dan özür bekliyor
Diyarbakır Kitap Fuarı
'Kılıçdaroğlu asıl batıya anlatmalı'
Başarılı ve güçlü erkekler...
Çetin Doğan'ın propaganda talebine YSK'dan olumsuz cevap
Çetin Doğan için ilginç başvuru
Anketi yap, nemayı kap
Nazım Hikmet ve karısı Vera'nın ilk renkli görüntüleri yayınlandı
Nazım Hikmet'in ilk kez yayınlanan fotoğrafı
İşte Nazım'ın ilk ve son renkli fotoğrafları
İşte Nazım Hikmet ve Vera'nın renkli görüntüleri
Nuray 'mert dayanır' atasözünün ispatıdır!
Mert dayanır! Can Dündar Nuray Mert'e sahip çıktı!
Can Dündar'dan Nuray Mert'e tam destek
Can Dündar kazandı çünkü...
Mert dayanır, namert kaçarmış!
Namert'e hadisli yanıt
Başbakan Erdoğan'ın kızdığı kadın
'Ölüm Pornosu' kitabının çevirmeni ifadeye tepkili
TV- Canlı Ana Haber'in "Ölüm pornosu sorgusu" haberi/ NTV
Kitap çevirdi, manken olmakla suçlandı!
Seçim gecesi TV'ler ne yapacak?
TV- Bülent Ortaçgil NTV'de Canlı Ana Haber'e konuk oldu/ NTV
12 Haziran akşamı TV'de neler var?
En çok satan 10 kitap
Bir ilan
Hepsi kazanacak. Ya Türkiye?
'Keşke'nin panzehiri 'iyi ki'
Yuvadan uçuyor mu? NTV'deki programını neden erken bitirdi?..
'Müslüm'cüler toplandı
Baba'ya ünlü konuklar
Anonymous TİB'e saldırdı!
Can Dündar nereye kayboldu
Can Dündar nereye kayboldu?
NTV'nin Can Dündar'ı nereye kayboldu?
Can Dündar'ın NTV yaz tatiline erken girme nedenini yazar Oray Eğin yazdı
Can Dündar zorla tatilemi gönderildi?
Can Dündar nerelere kayboldu
Can Dündar, Nuray Mert'i canlı yayına çıkarmak isteyince korkudan programı tatile çıktı!
Canlı Ana Haber neden erken tatil yapıyor?
NTV'den Can Dündar'a: Nuray Mert'i yayına çıkarma
Can Dündar Zorunlu tatilemi gönderildi?
NTV'de 'Bardağı taşıran son damla'! Can Dündar nereye kayboldu?
"Can Dündar nereye kayboldu?"
Can Dündar depremi! NTV'de neler oluyor?
Can Dündar Nerelere Kayboldu
Seçim 2011
ÇGD, "Medya yönetimlerinin iktidarlara teslim olma yolunu seçmelerini not ediyoruz"
AKP'den NTV'ye seçim ayarı
AKP hükümeti NTV'ye müdahale etti
Dokunmatik ekran devrede
NTV'nin cenaze namazı
NTV'ye AKP operasyonu mu?
Ekranda seçim yarışı
Seçim öncesi NTV'ye AKP müdahalesi
NTV, Can Dündar'ın biletini kesti mi?
Ekranda seçim heyecanı
Türkiye'nin seçimi ekranda
Her kanalda seçim programı
Sonuçlar akıllı ekranda
NTV Seçimi Youtube'a taşıdı!
Can Dündar'dan tüm medya patronlarına mesaj
ÇGD, medyadaki davranışları not ediyor
ÇGD: Medyadaki davranışları not ediyoruz
TV- Can Dündar'ın 38. Altın Kelebek Ödül Töreni konuşması/ Star
'Altın Kelebek'ler sahiplerini buldu
38.Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu
En iyi anchorman ödülünü kim aldı?
TV- Cengiz Semercioğlu'nun Can Dündar'la "38. Altın Kelebek Ödül Töreni"nde röportajı/ Star
TV- Can Dündar'ın "Hangi Erdoğan?" yazısı Medya Mahallesi'nde okundu ve yorumlandı/ CNN Türk
38. Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu
Altın Kelebek töreninde ödül alan Hıncal Uluç'a tepki yağıyor
İşte 38. Altın Kelebek Ödülleri!
Saat 20.00'de iş bitti
Türkiye'nin seçim ekranında durum!
Can Dündar'dan Ferit Şahenk ve tüm medya patronlarına!
AKP: Zor Dönem
Can Dündar: Hangi Erdoğan?
Başbakan'ın balkon konuşmasına Can Dündar'dan çarpıcı yorum
Kelebekler yıldızlara kondu
Kelebekler uçtu
Tarkan'a şok!
Ünlüler, "Kelebek" ile mutluluktan uçtu
Altın Kelebek sürprizleriyle mest etti
Ödül töreninde skandal
Altın Kelebek'te yıldızlar geçidi
Kimler birbirine rakip oldu
En çok satan 10 kitap
Tarkan'a ödül sahnesi dar geldi
Altın Kelebekler sahiplerine kondu
Terbiyesiz romantik!
Tarkan ödül törenlerine katılmamakta neden haklı?
Seçimin Ardından
Dün Gece Neler Oldu Neler
Çiçeği belli 'Altın Kelebek'ten arta kalanlar...
NTV Hürriyet olmaya mı çalışıyor?
Tükenmez kalem olmak isteyen yazar 50 yaşında
CHP ve MHP ihanete nasıl dur diyebilir?
2007'deki balkon konuşmasının atmosferini dağıtan, ülkeyi yeniden...
Süpürgeler Süpürecek, 'Faraşlar' Toplama Kampı
Hangi köşe yazarı 50. yaşını köşesinde kutladı?
Det här är AKP:s Turkiet
Gözden kaçan haberler üzerine birkaç notum var
İçerideki gazetecilere
Can Dündar'ın 50. yaş partisinden notlar ve fotoğraflar
Saksofonda Başar, gitarda...
Can Dündar babasızlar için yazdı
Can Dündar dün akşam 50. yaşını kutladı...
Can Dündar'ın doğumgününden çarpıcı kareler
Can Dündar'dan 'Babasızlar İçin'
Can Dündar'dan duygu dolu babalar günü yazısı
Tüm 'babasızlar' için...
Romantik isyankar babasızlar için yazdı
Can Dündar öyle bir yazdı ki...
Babasızlık
Siyasetin Kaybedenler Kulübü'ne Avrupalı bir başbakandan küpe
2023 Yılında Nasıl Bir Türkiye? (IV)
Arkadaşlarından Dündar'a teknede sürpriz parti
İzzet Çapa'yı yazar yapacağım!
Babanın ne önemi var, mühim olan insanlık!..
Maria Sharapova, Can Dündar'ın bacısı mı?
BDP'nin 2015 Planı
NTV Basın Odası'nı yayından mı kaldırdı?
Can Dündar patronları için ne yazdı?
Medyaya baskı: Bu namertlik değil mi?
Programlarda "Erken Tatil" Şifresi
Saklı Hayatlar'ın Paris yolculuğu
Can Dündar da bıraktı mı?
Can Dündar, 'Sharapova'nın yatakta buz gibi olduğunu' biliyor musunuz?
Doğan Grubu'nun yaşadıkları gözünü korkuttu! Ferit Şahenk NTV'yi haberden çekiyor mu?
İzzet Çapa patladı! Sharapova'ya neden seks sorusu sordu?
İzzet Çapa'dan yanıt gecikmedi. Çapa, Fatih Çekirge ve Can Dündar'a ne yanıt verdi?
Basın fotoğrafı...
Ali Eyüboğlu: Can Dündar'a itirazım var
Gazeteci Nuray Mert: "İktidarın haksızlıklarına karşı birlik olamıyoruz"
İzzet Çapa'yı yazar yapacağım!
Can Dündar'a itirazım var!
O soru sorulur mu sorulmaz mı?
Teşhis açık: Gazetecilik
Altın Kelebek'ler yıldızlar için uçtu
En çok satan 10 kitap
Dünya'nın ilk sekizi geliyor, röportaj yapmak İzzet Çapa'ya düştü
'Korku imparatorluğu'nun asıl mimarı
Gazete patronlarına kızan Can Dündar'a bir dost tavsiyesi
İzzet Çapa'dan Can Dündar'a yanıt: Şarapova'ya seks sorusu sorulur
Can Dündar'dan Sert Eleştiri
Beni çıldırtmak için doğmuş sanki!
Ne oldum dememeli...
Programlarda 'erken tatil' şifresi
Cüneyt Özdemir televizyonculuğun şerefini kurtarır mı? (2)
İzzet Çapa'ya one minute
Medyada tasfiye
'Ferit kardeş'den NTV'ye hiza!
Can Dündar: NTV'den kovulmadım, istifa etmedim, birkaç programla birlikte erken tatile girdim
Can Dündar NTV'den kovuldu mu? İddiaları yanıtladı!
Dündar NTV'den kovuldu mu?
Can Dündar'dan NTV'de yaşananlara yorum!
Kovulmadım, istifa da etmedim; erken tatile girdim!
Dündar, 'Kovuldu' iddialarına açıklık getirdi
Can Dündar neden erken tatile çıktı?
"Aynı sazın teliyiz biz!" Can Dündar neden dua ediyor?
Can Dündar NTV'den kovulduğu iddialarını internet sitesinde yazdığı yazıyla yanıt verdi
NTV'ye ne olacak!
Can Dündar ekrandan niye ayrıldığını yazdı
Ricat
NTV hükümete dokunanı yakıyor
Birand ve Dündar arasındaki derin fark
Günün yazısı Can Dündar'dan
Mustafa Kemal'in oğlu olduğu iddiası yeniden alevlenecek
Can Dündar ekrandan niye ayrıldığını yazdı
Namusumuzu İzzet Çapa mı kirletti?
İslâm düşmanlığın batsın emi!
Can Dündar: '33. Gün'e hoş geldin Mehmet Ali Abi
Birand o itirafları yaptı çünkü...
Birand'ın itiraflarının perde arkası
Türkiye nerede?...
Hüseyin Edemir: İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi kılıç görevi görüyor
Cumhuriyet, Okurlar, Medya
Hayatta Kazanılan Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir
En çok satan 10 kitap
Yemin
Londra'da 'İstanbul' esintisi
Can Dündar CHP lideri Kılıçdaroğlu ile MHP lideri Bahçeli'nin üniversite yıllarından...
CHP'de Haberal sendromu
Yemin boykotu 1999 yılında Fazilet Partisi'nden Meclis'e giren Merve Kavakçı ile ilgili tartışmaları hatırlattı
'Kılıçdaroğlu, boykot kararını dikte ettirdi'
O sınıftan iki lider çıktı: Bahçeli ve Kılıçdaroğlu!
"Belgesel sinema, üvey evlat muamelesi görüyor!"
Müslüm Baba "Gamsız" takılıyor
En çok satan 10 kitap
Nazım Hikmet'in romanı
Madımak'te ne oldu?*
Madımak'te ne oldu?
Balkondan gelen ses
Can Dündar nasıl sivilleşti? İşte fotoğrafı
Bereket 'Birand abi'sini anlattı
Ustam, abim ve dostum...
Ergenekon ve CHP
Can Dündar taksici terörünü yazdı!
Can Dündar taksici terörünü yazdı!
NTV devletin resmi televizyonu oldu!
Sarı işkence
En çok satan 10 kitap
Öz eleştiri
Can Dündar Milli Takım teknik direktörü olsun
NTV devletin resmi televizyonu oldu
İzmir'de korsan kitap operasyonu
Korsanlar sahillere indi
İzmir'de korsan kitap operasyonu
Fener üstüne, "şimdilik"
'Kalk borusu' zamanı
Flaş! NTV Banu Güven'e yol verdi!
Banu Güven'in işine son verildi
Banu Güven'in işine son verildi
NTV Banu Güven'in işine son verdi
NTV Banu Güven'in işine son verdi
NTV'de Resmi Tatil!
NTV Banu Güven'in işine son verdi
NTV, Banu Güven'in işine son verdi
Banu'nun suçu ne?
NTV'de büyük şok! Ünlü spiker kovuldu!
Banu Güven, NTV'den ayrıldı
Banu Güven'den ayrılık sonrası ilk açıklama!
NTV'yle yollar ayrıldı
NTV Banu Güven'in işine son verdi
NTV beğenilen ekran yüzü Banu Güven'in işine son verdi
Banu Güven NTV'den ayrıldı!
Banu Güven'in işine son verildi! NTV'de şok gelişme!
Banu Güven NTV'den ayrıldı, sırada Can Dündar mı var?
Banu Güven: Daha az 'gazetecilik' yapamam
Basında dizayn
NTV'de büyük şok! Ünlü spiker kovuldu!
Banu Güven: 'Basın Özgürlüğünün azıyla yetinemezdim'
Banu Güven kovuldu
Sırada Can Dündar mı var?
Can Dündar'dan duyarlı uyarı
Yandaş Medya politikasının son kurbanı: Banu Güven
'Efendiler' ve 'ukalalar'...
Can Dündar'dan duyarlı uyarı
Güven: Seçim öncesinde baskı gördük
Panpişizm, seninki kaç santim, ucuz kızlık zarı
NTV'de yaprak dökümü
Medyada yandaş olmamak affedilmez suç haline geldi
Banu Güven'den sonra sırada kim var?
Devlet Baskın Oran'a tehdidi nasıl seyrediyor?
Ahmet Tolgay "tükenmez kalem" olma hedefiyle yarım asırdan beri yazan duayenlerden
Duayenlerimizden Ahmet Tolgay
"Baskın Oran'ı öldüreceğim' diyene, iyi halden seadece 5 ay hapis"
Şişme bebeğe 'bekaret testi'
Can Dündar'ın "Fenerbahçe Cumhuriyeti'nde darbe" başlıklı yazısı okundu/ CNN Türk
Can Dündar'ın iktidarı mı sarsıldı?
Can Dündar'dan şok iddialar!
Tam gaz gidiyordum duvara tosladım
Banu Güven kimdir?
Can Dündar'dan şok iddialar!
Aydınlık'a göre Hür Adam'ın gürültüsü çoktu
Can Dündar'ın kaleminden şike operasyonu
NTV üzerine...
Bir Ketten beyi olarak İlhami Algör
Fenerbahçe ve Murdoch
Can Dündar'dan panpişleri üzecek yazı!
Milliyet yazarı Can Dündar'dan, Hilal Cebeci'ye Her teşhircinin bir röntgencisi vardır!
NTV nereye yol aldı?
Can Dündar da Hilal Cebeci'ye takıldı
Can Dündar, Hilal Cebeci'nin panpişlerini yazdı...
Dündar, Hilal Cebeci ile panpişleri arasındaki ilişkiye nasıl dokundu! İşte o analiz!
Panpişler, Can Dündar'ın gündeminde!
Can Dündar bile Hilal Cebeci'nin panpişlerini yazdı
Cebeci'nin Panpişleri
Can Dündar 'panpişler'i üzecek!
Panpişleri ve Hilal'i mercek altına aldı
'Geceleri ışığa koşar gibi ekrana yapışan dikizcileri olmasa Cebeci'yi kim tanır?'
Can Dündar 'panpiş'e fena çaktı
NTV'nin patronu kullandığı aletleri kırdı attı
Bu kadarına pes! Yeni Akit kendi rekorunu (!) zorluyor!
Dündar, Güven, panpişler, 'pompalamasyon' vs.
10 soruda "temiz futbol" soruşturması!
Günün sorusu
Askerin morali bozulur mu?
Şike soruşturması bir AKP-Cemaat operasyonudur!
Alkışlar; Can Dündar için çünkü...
Demek Baskın Oran'a gelince böyle...
Baskın Oran'a tehdit devlet dairesinden
10 soruda "temiz futbol" soruşturması!
Her şeyin bir zamanı var
Twitter mağduresiyim, özgürlüğümü geri verin
Cihaner'in dokunulmazlığı
Bir başka açıdan Panpiş Hareketi
Başarımız piyangodan çıkmadı
Bu kadarcık gazeteciliğe mahkûm değiliz
Bu başarı piyangodan çıkmadı
Meğer 'pampiş' neymiş?
Can Dündar: 'Ne değişti?'
Köşesi olan konuşuyor!
Turgut Reis'te dostlar!..
Doğan Grubu'nun yaşadıkları gözünü korkuttu! Ferit Şahenk NTV'yi Haber'den çekiyor mu?
NTV'de "Apolitik" Dönem
Ruşen Çakır'ın Programı Neden Kalktı?
NTV apolitikleşiyor mu?
NTV'de apolitik dönem
Fenerbahçe ile Türkiye hep aynı yönde değişti
Nagehan Alçı ile Can Dündar kuduruyor
NTV nerelere?
Hilal Cebeci: Tahammülsüz Çoğunluğun Yarattığı Yıldız
Melih Aşık'ın NTV'de neler oluyor analizi
40 yıllık dostlarımı 45 dakikada yeniden tanıdım
"2004 Şubat'ında tutuklandım"
"Panpiş"lik furyası Hilal Cebeci'ye "para" olarak döner mi?
Fenerbahçe's top brass claims the club is secular, 'won't let religous sects in'
Show'da Kırca dönemi bitiyor
Ünlü Türk Yazarların Çalışma Odaları
İşte en çok kazanan yazarlar!
Ali Kırca yeni dönemde olmayacak, gönderecekler!
Usta gazeteci Arda Uskan Medyafaresi'nde!
Düzeltme ve cevap metni
'Medyaya verilen ayar NTV'de ayyuka çıktı!'
Tutukluyu yakarak öldüren jandarma
Araştıran, yazan siyasetçi
Can Dündar da NTV ile yollarını ayırdı
Can Dündar'ın da NTV ile ilişkisi kesildi
FLAŞ! Can Dündar NTV'den ayrıldı
Can Dündar NTV'den ayrıldı
Can Dündar NTV'den ayrıldı
Can Dündar'ın NTV ile yolları ayrıldı
Can Dündar NTV'den ayrıldı!
Medya'da deprem
Can Dündar NTV ile yollarını ayırdı
NTV'de yaprak dökümü
Bir veda da Medya Mahallesi'nden!
Flaş! Can Dündar'ın NTV ile yolları ayrıldı!
Can Dündar NTV'den ayrıldı
NTV'de yaprak dökümü devam ediyor
Can Dündar NTV'den ayrılıyor
Medyanın bugünkü bilançosu ağır!
Can Dündar NTV'den ayrıldı
NTV'de yaprak dökümü sürüyor!!! Can Dündar da gitti!!!
Can Dündar NTV'den ayrıldı
NTV'de yaprak dökümü sürüyor: Can Dündar da gitti
Oral Çalışlar'a bir soru
Can Dündar NTV'den ayrıldı
Can Dündar NTV ile yollarını ayırdı!
'Zorunlu ayrılık'
NTV Can Dündar'ı da gönderdi...
NTV Can Dündar'ı gönderdi!
NTV'de Can Dündar depremi
NTV'deki operasyonların en büyüğü gerçekleşti
NTV’den geriye ne kaldı?
Can Dündar'ın NTV ile yolları ayrıldı
Sığır Sürüleri
Can Dündar: NTV bizden değil kendinden vazgeçti"
Şu İnternet Olmasa Ne Güzel Yönetirdim Dünyayı
Basın özgür değil ki
Basın ve basan
İstifamı verdim...
Manşetin gölgesinden bezirgan saltanatına
Herkesin keyfi yerinde
Haber kanalından Can Dündar'a teklif
NTV'den ayrılan Can Dündar'a teklif var!
Can Dündar'a hangi kanaldan teklif var?
Necdet Özel Malatya'da da bulunmuştu
Haute couture elbiseyle poz veren edebiyatçı
Adaletin bu mu dünya?
Can Dündar NTV'den ayrıldı
Can Dündar'ın Necdet Özel yazısı
Can Dündar'dan 'Özel' portresi
Özel'in bildiği bozgun nedenini Can Dündar yazdı
Askerin ardından Türkiye
Bizde niye yok?
Asker siyasete bulaşırsa mağlubiyet kaçınılmaz olur
Can Dündar hedefte! Bir yazarı taşımanın faturası 5 milyar dolar!
NTV habercilerden değil haberden vazgeçiyor
Kahramanlık devri bitti, hayırlı olsun
En çok satan 10 kitap
Can Dündar, Oray Eğin'in hedefinde
Önkibar sansürü anlattı!
Güçlü Türkiye için son hamle
Can Dündar: Bu kızlar yalan mı söylüyor?
Can Dündar neden Time ve National Geographic'in kapaklarından şüphelendi?
Can Dündar'dan "Çaycısına kadar! NTV istifaları ve bir lapsus
Hıncal Uluç NTV yönetimini çok fena haşladı
Yazmak artık ağır geliyor
Can Dündar'dan Başbakan'a tavsiye
Cesaret!
Başbakan, sokakları kapatmaya çalışıyor
Nebil Özgentürk baba oldu
Can Dündar: Sokağı özgür bırak!
Türk Avrupa
"NTV diğer haber kanallarını etkilemez"
Nebil Özgentürk baba oldu
Her Sivilleşmenin Neden Demokrasi Olmadığına Dair... - Bedri Baykam
Koç'tan darbeci Paşa'ya hediye araba
Her Sivilleşmenin Neden Demokrasi Olmadığına Dair...
Değişeceksek tam değişelim
Can Dündar kimin isim babası oldu?
Taha Kıvanç kendi kendisinden mi 'esinlendi'?
Oğuz Haksever'e neler oluyor?
'Demirkırat' belgeseli yeniden
Pirus zaferinin sonuna doğru
Can Dündar'a isyan ettiren çifte standart
Elif Şafak'ın 'İskender'i Korsana İndi, Polis Operasyonları Sıklaştırdı
Propaganda sitelerine dair karışık sorular
İzmir'de Korsan Kitap Operasyonu
Türk demokrasisinin hüzünlü tarihi
Daha önce izlemeyenlere
Gece pazarlarında korsan kitap satışı
Korsan kitapçılara polis suçüstü yaptı
Tarihin sayfaları bir bir çevriliyor
Elif Şafak korsanların eline düştü
Türk demokrasisinin hüzünlü tarihi
Ordu ve Ordulu gençler büyüledi...
İzmir'de korsan kitaba geçit yok
Bugün benim doğum günüm
Sorunlu Ana Muhalefet Partisi - Parti Kulislerindeki Tartışmalar...
Can Dündar'ın "Sinemada tekelleşme tehlikesi" yazısı üzerine Mustafa Altıoklar'ın tekelleşme hakkında yorumları/ Haber Türk
Can Dündar yazdı: Sinemada Recep İvedik egemenliği
Açılımcılar sussun!
Yeni Akit yazarının isteğine bakın hele!
Dansın İmparatorları
Perde!
Can Dündar'ın "Ne değişti?" başlıklı yazısı okundu ve yorumlandı/ CNN Türk
Milliyet gazetesi yazarı Can Dündar, PKK'nın artan saldırıları ile devletin yeniden silahlı operasyon demesini nedenlerini sorguluyor...
İşte Can Dündar'ın "Ne değişti?" başlıklı yazısı...
Milliyet gazetesi yazarı Can Dündar, PKK'nın artan saldırıları ile devletin yeniden 'silahlı operasyon' demesini nedenlerini sorguluyor...
Sonunda
Salonlar elden gidiyor mu?
Bir dostluk vesikası
Açılımcılara fena çaktı
Silahla söz arasında
Niçin karşı çıkıyorlar?
Akit yazarı "Açılımcılar sussun" dedi, Ruşen'den ses geldi; "Susmam"
Silahla söz arasında
Savaş ve barış
"Aydınlık baskını haber değil mi beyler?"
Aydınlık Gazetesi'ne polis baskını haber değil mi?
Can Dündar, İP ve Ulusal Kanal'a polis aramalarını medyanın görmemesini ağır sözlerle eleştirdi
Can Dündar'dan televizyonlara haber sorusu: Aydınlık gazetesi baskını haber değil mi?
'Aydınlık baskını haber değil mi?'
Günün köşe yazarı Can Dündar
Bu başlık haber değil mi?
Terörist dağda, ya sözcüleri?
Gazetecilik faaliyetine engel
Isn't the raid on daily Aydınlık newsworthy?
Basın özgürlüğü
Gazetecilerden baskına tepki
'Aydınlık baskını haber değil mi?'
Peki sonra ne olacak?
Evrensel'den baskına tepki: Gazetecilik faaliyetine engel
Kara Propaganda Suçmuş! Ama Sadece Hükümete Yapılırsa..
'Tutuklama enflasyonu'
Can Dündar'a Altan Öymen'den yanıt!
Can Dündar'a Altan Öymen'den yanıt var
"Oynatmama Az Kaldı."
Washington'un isyancılara kıyağı
Öküz Öldü
Aydınlık ve Ulusal Kanal baskınlarını en çok sürpriz bir kanal verdi!
Baskınlara hangi kanal daha çok yer verdi?
Yıldızlar da kayar
Irkçı kaypakların ittifakı
Demirkırat belgeseli yeniden ekranlarda
Ankara CHP'de 'rant' isyanı!
Günün Köşe Yazarı Can Dündar
Anasını satan gazeteci kim?
Ahlaksız teklifin kaseti de var
Gazeteci haber için anasını satar mı?
Sanat köyünde hayat başlıyor
Konak rantının kaseti çıkacak
'Haber için anamı satarım' diyen 'yıldız' gazeteci kim?
Gazeteci haber için anasını satar mı?
Biz Gürsel'le bu tür işler yaparız
Gazeteci ve hukukçular: TSK'da revizyon şart
Demirkırat'ı kaçıranlar için bir hatırlatma...
'SATARIM' diyeni gördüm!
Bakıcıların denize girmesi yasak!
'Medyaya verilen ayar NTV'de ayyuka çıktı!'
Boşver Latife...
CHP Şengül'ün iddiaları karşısında neden sessiz?
Haber kanallarında geçen dönem neler oldu? Yeni dönemde hangi değişiklikler var?
"Beyefendi, bakıcınız denize giriyor, deniz onlara yasak, lütfen uyarınız"
12 Eylül'ün Gerçek Sahibi Özal mı?
DP'yi örnek alınca
Sibel Arna'nın gazetecilik başarısı
Kendimi savaşı kazanmış gibi görüyorum
Anadolu'ya şükranlarını sunacaklar
Birand, Ayşe Arman'a konuştu! Devlet bana çok çamur attı!
Kılıçdaroğlu, Kenya'daki Somali Mülteci Kampı'na gitti
CHP lideri Kılıçdaroğlu Somali'ye uçtu
Kılıçdaroğlu 'SOMALİ' turunda
Dadaab Kampı'nı ziyaret etti
Kılıçdaroğlu elleriyle yardım dağıttı
Kılıçdaroğlu Somali'ye gitti
'Sıradan' faşizm
"Yardım, insani bir davranıştır"
Kılıçdaroğlu Somali'de
Ve Kılıçdaroğlu da Somali'yi kucakladı
Kılıçdaroğlu Somali'den Döndü
Afrika'nın boynuzunda dünyanın sonunu gördük
Kılıçdaroğlu: Yardımlar Kızılay'dan yapılsın
CHP Somali'de
CHP lideri Somali'de
Haber kanallarından son haberler
Haber Televizyonculuğu mu? Yorum Televizyonculuğu mu?
1956 yılı ve sonrası yaşananlar...
Meraklısı için
1956 ve sonrasında yaşanan olaylar
Sözün bittiği yer!
1956 yılı ve sonrası
Eşbaşkanlık zor durumda
Köstebek Beşir Atalay'ın özel kalemi mi?
Deniz Feneri'nde köstebek Beşir Atalay mı?
Can Dündar Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilinmeyen yönlerini yazdı
Türkiye'nin en iyi habercileri Medya Mahallesi'nde
Can Dündar: "Köstebek Beşir Atalay`a benziyor"
Can Dündar'ın Somali Dadaab kampı izlenimleri/ CNN Türk
AK Parti'deki köstebek Beşir Atalay mı?
Amanrüya için 12 yıl uğraştık ama değdi
Kemal Kılıçdaroğlu kaç model
Kılıçdaroğlu'na bir film önerisi
Köstebek
Kim korkar apoletli köşe yazarlarından!
Ardıç, Can Dündar'a ağır çaktı!
Ah be Can Dündar!
Ahmet Çakar Melih Gökçek'i Gökçek Tayyip Erdoğan'ı Başbakan da Obama'yı takip ediyor
Bir 'tek taraflı beslenme' örneği olarak Kemal Bey
Arın bebekle hırslarımı azalttım
'Celal Pir meslektaşlarının yüzüne nasıl bakacak?'
Mehmet Ali Birand ekranda olacak
Kılıçdaroğlu'nun beklediği sinema filmi
Kılıçdaroğlu: Nuri Bilge filmiyse kesin gelirim
Panpiş, Ahmet Hakan ve Can Dündar'a çok kızdı! Hadsizler!
Ayşenur Arslan ile 'Medya Mahallesi'
Ameliyat sonrasınra ilk kez TV programında
Susacak mıyız?
Bir DP tezgahı olarak 6-7 Eylül
Görünenin arkasındakiler (Adana PKK-İsrail-Füzekalkanı)
İslamcı basın İsrail'e siper olmaya razı mı
NTV, ATV'yi geçti Kanal D'ye yakaladı!
'NATO füzelerine susacak mıyız?'
Portreler!
Birand'dan darbe tarihi gafı!
Ve darbe...
Can Dündar'a göre 'yandaş basın panikte'
Felaket İyi Şeyler Olacak
Güney'den sinemaya adanmış bir hayat
Deniz Feneri'ne "siyasi" müdahale
Play-off, kadınlara off dedirtecek!
Gündeme Can Dündar yorumu
O listede olmak isterim
Demirkırat'ı sakın kaçırmayın...
Can Dündar: Türkiye'den Dost Olmaz
Eyyvah Eyvah.. Nazlı Ilıcak Akit'e küsmüş...
Yılmaz Güney anıldı
Yılmaz Güney 27. ölüm yıldönümünde anıldı
Yılmaz Güney etkinliklerinden artık biz sorumlu olacağız
Yılmaz Güney Festivali'ne doğru
'Onu ve cesaretini özledik'
Sümela'nın şifresi
İnce Kemal
Can Dündar bugünkü yazısını biiip'ledi
Can Dündar yazısını 'biip'ledi
Banu Güven ve Can Dündar bu ihalenin diyeti miydi?
PKK ile müzakere kaseti niye sızdırıldı?
Can Dündar'ın "PKK ile müzakere kaseti niye sızdırıldı?" başlıklı yazısı okundu/ TV8
'Demirkırat: Bir Demokrasinin Doğuşu'
Menderes belgeseli yeniden
PKK ile müzakere kaseti niye sızdırıldı?
Demirkırat: Bir demokrasinin doğuşu
Demirkırat TRT Haber'de
Demirkırat: Bir demokrasinin doğuşu
Etme bulma dünyası
Savaşma barış!..
Carlos: Erkenekon'un tasviyesinden memnunum
TRT Haber'de tekrar gösterilen Demirkırat belgeselinin haberi/ Kanal D
Can Dündar Menderes'in cellatlarını yazdı
Menderes'in celladı neye itiraz etti?
İşte bir dürüst makale
Menderes bu akşam 50. defa asılacak...
Can Dündar, Güngör Yurdakul'un cenaze töreninde/ Kanal D
Ring aracıyla mezar başına
Müslüman ulusalcılar
Böyle mi esecekti son günümde bu rüzgâr
Üç nokta...
Boğazımı düğümleyen cenaze
Büyük Türkiye Müzesi
NTV'den yeni ayrılıklar var
Can Dündar, eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın o cinayeti neden sakladığını açıkladı!
İtiraz yok, yola devam!
Can Dündar'ın "CHP'den bir isyan" yazısı Barış Yarkadaş tarafından eleştirildi/ Beyaz TV
NTV Ana Haber'i yeni sezonda hangi isim sunacak?
Can Dündar kaybetti çünkü...
Sezenler 'çıkmazı'
Salih Tuna'ya göre Can Dündar Erbakan'ın hangi sözünü gömdü?
Can Dündar bu sözleri neden gömdü?
Alkışlar; Salih Tuna için çünkü...
Can Dündar'ın "Terörü küçük göstermek çözüm mü?" yazısı Medya Mahallesi'nde okundu/ CNN Türk
Can Dündar'ın "Terörü küçük göstermek çözüm mü?" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
Vatan Şaşmaz: Hafta sonları haber sunabilirim!
Kitap kurtlarının en sevdiği mevsim başlıyor
Soruşturma emrini ben verdim
İsmet İnönü-Mihri Belli kıskacında sol
Güneşi zapt etmeyelim
Film kültürünü update etti
Kılıçdaroğlu sinemada
Roj Tv davasında son durum
Tutku, ihtiras ve veda: Lüsyen
Nostalji gecesi
Deniz Feneri davasında görevden alınan savcılara yargı yolu
Kılıçdaroğlu ne yapsın?
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümü
Eline sağlık Can!..
Zeynep'in işi, Paris'in çişi
BirGün'ün önemli bir hatası
Adalet Aramanın Bedeli...
Can Dündar'ın kaleminden 'Bir Zamanlar Anadolu' ve Hıncal Uluç'a gönderme
Dış haberler ondan sorulur
'Türkiye'de haberden para kazanma devri bitti'
Geç kalmış bir Nebahat Çehre
Her film başka dünyalara yolculuksa liderler nereye gidiyor?
Film, yalnız ve güzel Anadolu'ya vardı
Can Dündar'ın "Basına sızdırılan konuşmalar neden iddianamede yer almadı?" yazısı Medya Mahallesi'nde yorumlandı/ CNN Türk
Ölü mü denir şimdi onlara?
İklim Bayraktar-Baykal ses kaydı niye yok?
Şah-Sultan, Tarhan-Lüsyen
Basına sızan İklim Bayraktar ile Deniz Baykal arasındaki konuşmalar...
Star'ın satışına Uğur Dündar'dan ilk yorum
Uğur Dündar Star'ın satışıyla ilgili konuştu: Gazeteciler TV binaları gibi satılık değildir!
'Kemalizm, yaşamadı ki ölsün...'
Uğur Dündar: Gazeteciler satın alınamaz
'Oda TV iddianamesinde İklim Bayraktar'
İklim Bayraktar'ın ağzından 'Baykal tacizi'
İklim Bayraktar Can Dündar'a konuştu
"Çiller beni öldürtecekti"
'PKK' ile 'Kürt vatandaşların sorunu'nu nasıl ayarlayabiliriz?
0da TV davası, ses kayıtları haberleriyle sulandırılıyor
İktidar baskısından korkanlar SÖZCÜ'yü ekranda okumuyor
Can Dündar sordu! Soner Yalçın, gerçekten Baykal'a tuzak kurdu mu?
Genel Yayın Yönetmenliğine Soyunan Can Dündar!
Soner Yalçın, gerçekten Baykal'a tuzak kurdu mu?
Uğur Dündar: Çiller beni öldürtecekti
Ertuğrul Özkök'ün yapamadığını Can Dündar yaptı
Birinci Ergenekon davasında tahliye
Can Dündar'ın Baykal'a ihaneti
Sulandırma operasyonu !
Can Dündar'ın asıl hedefi
Can Dündar'ın yanılgısı
En çok tartışılan tartışma programı hangisi?
Mahkeme, G. Kurmay'a 90'lı yıllardaki Ergenekon'u sordu
Can Dündar nasıl çuvalladı?
Can Dündar niçin Baykal'ı arkadan vurdu?
Balyoz sanığı Albay, belgeleri kabul etti
İncesi, kalını
Refik Erduran'dan 2 Milliyet yazarına sitem
Ilıcak'tan Dündar'a suçlama
'Komutanım, biz cezaevinde iken zırhlı aracında...'
Can Dündar'a: No Uğur Dündar'a: Yes olur mu?
Ergenekon davasına bakan mahkeme, Can Dündar'ın yazdığı Ergenekon kitabına dikkat çekti/ STV
Deniz Çakır'ın katıldığı Beyaz Show programı/ Kanal D
Deniz Çakır hangi ünlü isme gizlice not gönderdiğini açıkladı?
Yabancı dilde yayının en iyi 10 adresi
Öyle bir sahneyi nasıl oynayacağımı ben iyi bilirim!
"Öyle bir sahneyi nasıl oynayacağımı iyi bilirim"
GSÜ İletişim Fakültesi açılış dersi Can Dündar'dan
Ahmet Hakan depoyu doldurup veriyor
Yilmaz Guney di 27'mîn salvegera xwe de hate bîranîn
Almanya'da 'lıteratürk Edebiyat Fesitvali' Cuma Günü Başlıyor
Ege Folklor Dernekleri Federasyonu ilk ödüllerini verdi
Ege Folklor Dernekleri Federasyonu ilk ödüllerini verdi
Literatürk 2011 - zweisprachige Lesungen
Köstebek Kemal Bey'e çalışmış
"Duman Avcısı" Profesörün Ünlülerle Mücadelesi
Can Dündar'a anlattıklarını tekrarladı
Can Dündar'dan bomba iddia!
Bugün darbe olsa hangi yazar ne yazar?
"Duman Avcısı"
Savcılar görevden alınmasa köstebek tutuklanacaktı
Literatürk yarın başlıyor
LiteraTürk başlıyor
Milliyet yazarı Can Dündar'dan Deniz Feneri soruşturması kapsamında şok iddia...
Can Dündar'dan Müthiş İddia!
Can Dündar'ın 'köstebek' bombası!
Savcılar görevden alınmasa 'Köstebek' tutuklanacaktı
Can Dündar'dan olay yaratacak yazı: Savcılar görevden alınmasa köstebek tutuklanacaktı!
Can Dündar'dan müthiş iddia! Savcılar görevden alınmasa "Köstebek" tutuklanacaktı!
Haşmet Babaoğlu: 'Fazıl Say baş öğretmen gibi'
Haşmet Babaoğlu'yla Kültürün 7 Günü
Can Dündar'dan çarpıcı "Köstebek" yazısı
Literatürk başlıyor
Atalay'ın koruması tutuklanacaktı
Can Dündar'ın "Savcılar görevden alınmasa "Köstebek" tutuklanacaktı" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
Teoman ya da Cem Yılmaz... Sigarayla kitleleri etkiliyorlar
'Savcılar görevde kalsa 'köstebek' tutuklanacaktı'
Doğruya doğru
Savcılar görevden alınmasa 'Köstebek' tutuklanacaktı
Savcılar alınmasaydı koruma müdürü gözaltına alınacaktı
Deniz Feneri savcıları eğer alınmasaydı köstebek tutuklanacaktı
Savcılar görevden alınmasa "köstebek" tutuklanacaktı!..
'Zamanı gelince belgeleri açıklarız'
Adaletin ışığı
Laik Halife Olur mu?
Türk yazarlar Almanya'da buluşuyor
Savcılar görevden alınmasaydı 'Köstebek' tutuklanacaktı
Atatürk'e 'Kemal' diye hitap edebilen tek arkadaşı... Nuri Conker...
Korumanın araması normal de... 'Baskın olacak toparlanın' demesi de mi normal?
Can Dündar "LÜSYEN" - HISTORIE EINER LIEBE
7. Türkisch-Deutsches Literaturfestival
Atatürk'e 'Kemal' diye hitap edebilen tek arkadaşı... Nuri Conker...
'AKP, Atalay'dan kurtulmalıdır'
"LÜSYEN" - HISTORIE EINER LIEBE
Mahkemeye yardımcı olalım!
Geç kalmış bir Nebahat Çehre
Can Dündar Almanya'da Lüsyen'i Anlattı
Savcıların üzerine fazla gitmeyin
Çalışmak değil, konuşmak özgürleştirir
Deniz Feneri'nde de güncelleme yapıyorlar
Almanlara Lüsyen'i Anlattı
Can Dündar Almanya'da Lüsyen'i Anlattı/ DHA
Bir haftanın bilançosu: 9 Ekim -16 Ekim arasında neler yaşadık?
“Terbiyesizlik!”
Can Dündar Almanya´da Lüsyen'i anlattı
Essen'de Lüsyen'i okudu
NTV: Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir!
Yeni rövanşizmin köstebekleri
Can Dündar'ın "Bir belgesel önerisi" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
İçerik boşaldıkça cila artıyor
Müflis proje: Kemalizm - Atatürk'ü Koruma Kanunu kaldırılmalı
Sen öyle mi yapıyordun?
Bir anti-rövanşistin ibret mektubu
40 ülke içinde en çok mesai yapan Türkiye
Can Dündar'ın "İki lider de hata etti" yazısı Güne Merhaba'da okundu/ CNN Türk
Türk Tipi Liberalizmin Açmazı
Biraz da romantizm
Can Dündar'dan zor sorular
Zarfa bakma, mazrufa bak!
Can Dündar'dan manidar yazı!
Evet, 'iki lider(!)' de hata etti, ama...
Deprem acısı bizi birleştirir mi?
Can Dündar'dan yeni bir tarihçe
Zeytin Hasadı
Ben istediği işte çalışan az insandan biriyim!
Can Dündar: Erciş açık mezar gibi
Depreme damgasını vuracak bir kare daha
7.2'lik depremin yerle bir ettiği Van Erciş'ten bir first lady çıkmıştı ama..
Pembe Köşk ziyarete açıldı
Can Dündar'dan yeni bir tarihçe
Can Dündar'ın Van depremiyle ilgili yazısı yorumlandı/ CNN Türk
Canım Erdalım, Sevgili Babacığım
İnönü ailesinin tarihini yeniden yazdı
Can Dündar'ın "Esra öğretmen, 60 günlük oğlunu emzirirken öldü" başlıklı yazısının bir bölümü okundu/ Kanaltürk
Can Dündar Medya Mahallesi'nde Van depremiyle ilgili konuştu/ CNN Türk
İnönü'nün Mektupları Kitaplaşıyor
Hiçbir şey o iki kadının sözleri kadar incitmedi bu insanları!
Erdal İnönü Mektuplarla Anılacak!
Yardım yağıyor, koordinasyon yok!
Can Dündar'dan yeni bir tarihçe
Can Dündar gitti gördü yazdı.. Yeter.
Sivil Kemalizm AKP ile devam ettiriliyor
Dündar'dan İnönü kitabı
İnönülerin hayatı gözler önünde
Baba-oğul İnönü'lerin yazışmaları
Sarsıntılar
Can Dündar Gece Gündüz'de "Canım Erdal'ım, Sevgili Babacığım"
Can Dündar'ın "Yeter!" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
Can Dündar'ın "Yeter!" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
Can Dündar'dan yeni kitap
Gazeteciler başka türlü söylüyor Sayın Başbakan!
Can Dündar'dan yeni bir tarihçe
Felaketten ders çıkarabilmek!
Müge Anlı'ya 'Vicdan Aşısı' reçetesi
İnönü'ler mektuplarla anılacak
Doğruya doğru, eğriye eğri
Deprem haberlerinde dram var, gerçekler yok!
Rus ruleti
Can Dündar'ın Van izlenimleri ve Erdoğan'ın medyayı suçlayan sözleri Medya Mahallesi'nde yorumlandı/ CNN Türk
Can Dündar deprem bölgesine gitti sordu: Nerede devlet?
Türkler'de Türker Güzellemeleri ya da bir gafletin yapıbozumu adına!
Perihan Mağden Alayına Ayar Verdi!
Fuarın yıldızları
'Erdal, karikatürlere güler geçerdi'
Uğur dündar gitti, sıra onlarda!
Gölcük depreminde babasını kaybetmişti
Gizli ırkçılığın hasetlikle birleştiği noktada: Perihan Mağden
Süleyman Demirel, ölüm yıldönümünde Erdal İnönü'yü anlatacak
Korsan kitapta Elif Şafak liste başında
Can Dündar'dan yeni bir kitap....
Biliyor musunuz?
Tarihimize Damga Vurmuş Baba-Oğul
Van için dev konser
Baba oğul sıcaklığı
Haberleri seyretmiyorum huzura kavuştum
Kitabımı Cumhurbaşkanı Gül okusun isterim
Van için dev konser
Kanuni'ye az kalsın zina yaptıracaklardı!
Eğriye eğri
Can Dündar'dan ilginç Uğur Dündar yorumu
Sıra ne zaman Atatürk'e gelecek...
Can Dündar nasıl huzuru buldu?
'Kimsesizlere kimse olacak bir cumhuriyeti özlüyoruz'
"Türküler Van İçin"
"Türküler Van İçin" söylenecek
Can Dündar: Bir gün sıra hepimize gelecek
Can Dündar'dan itiraf! Bir gün sıra hepimize gelecek!
Can Dündar: Uğur Dündar'dan Sonra Sıra Hepimize Gelecek
"Bir gün sıra hepimize gelecek"
"Türküler Van İçin" söylenecek
Can Dündar: Bir gün sıra hepimize gelecek
Can Dündar, "Bir gün sıra hepimize gelecek"
Can Dündar'dan Başbakan'a taş!
İstekli öğrencilerin Edebiyat Günlüğü
Haydi tartışalım; eleştirisiz demokrasi olur mu?
Türküler Van için söylenecek
Ecevit ve İnönü'yü anlatacak
Can Dündar'ın kitabını kimler okusun?
Rock'tan sonra türküler de Van için söylenecek
'Bir gün sıra hepimize gelecek'
Milliyet Gazetesi yazarı Can Dündar 30 Ekim 2011 yazısı: Van nere, İstanbul nere?
"Bir gün sıra hepimize gelecek"
8 tenisçiyi İstanbul'a getirmedeki başarı Van ve Erciş'te gösterilemedi
Türküler Van için söylenecek
Türküler Van'a merhem olacak
Çankaya Köşkü'nde günlük hayat
Can Dündar'dan şok itiraflar!
Uğur Dündar neden tasfiye edildi?
Medyadaki deprem
Türküler Van için söylenecek
Can Dündar'ın "Canım Erdal'ım, Sevgili Babacığım" kitabıyla ilgili röportajı/ CNN Türk
Basından seçmeler
Bir gün sıra hepimize gelecek
Folk singers unite for Van quake survivors
Comparing Van with İstanbul
Can Dündar'ı hangi popçuya benzetti?
Can Dündar'ın "Canım Erdal'ım, Sevgili Babacığım" kitabı CNN Türk'ün Haber Toplantısı programında konuşuldu/ CNN Türk
Kılıçdaroğlu, 'Demokrasilerde sanata hoşgörü' konulu karikatür sergisinin açılışına katıldı
Erdal İnönü Pembe Köşk'te anıldı
Dündar İnönülere el attı!
Türküler Van için söylenecek
"Türküler Van için" söylenecek
Medyada en çok Can Dündar konuşuldu
Türküler de Van için
Duyduk ki...
Türküler Van için
Araziye yattığın gün sıra sana daha gelmemiş miydi Can kardeş?..
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Rüşvet defterinin gereğini yap
Rahatsızlandı İnönü ' yü anlatamadı
Nerde o eski balolar
Pembe Köşk'te tören
Halk Müziği sanatçıları, Şişli Belediyesi öncülüğünde depremzedeler için bir arada
Bana ne Köşk'teki adamın dindarlığından
'Türküler Van için" söylenecek
'Medya zirvesi meyvelerini vermeye başladı'
Medya Mahallesi'nde günün basın özgürlüğü hakkındaki köşe yazıları konuşuldu/ CNN Türk
Türkülerimiz Van için!
Sosyal medyanın gücü
Tartıya Çıkmayan Şişmanlara Benziyoruz!
Demokrasilerde Sanata Hoşgörü Sergisi
Gece Gündüz'de "Türküler Van için" konserinin duyurusu yapıldı/ NTV
Reha Muhtar, Can Dündar'a Cevap Verdi
Reha Muhtar'dan Can Dündar'a ağır eleştiri
NTV Haber Merkezi'nden hangi isimler Star Haber'e geçti?
Türküler Van için söylenecek!
Can Dündar'ı yerin dibine batırdı!
Ağbaba, Erdal İnönü'yü anma törenlerine katıldı
Can Dündar: Medya zirvesi meyve vermeye başladı
Reha Muhtar Can Dündar'a böyle çaktı
"Umut: Düş mü, Gerçek mi?"
Literature of hope
Tüm zamanların en iyi 100 Türk filmi
Yorumsuz
"Keşke"'mi?, "İyi ki"'mi?
'Canım Erdal'ım Sevgili Babacığım'
İzmir depreme hiç hazır değil felaket tellallığı yok, acı gerçek
Bu kez türküler Van için söylenecek
Türküler Van için
Turkish folk singers to perform for Van
Türkülerle 'Gideriz Van'a Doğru' gecesi
Sirk Aynası Kırılan Çapsız Gazeteciler
'Medya zirvesi meyve vermeye başladı'
Türküler Van için
Türküler bu kez Van için
Can Dündar yeni kitabını anlatıyor
İsmet İnönü'yü diline dolayanlar bu mektuptan utanacak mı?
Türküler Van için söylenecek
Şef'leri de iptal etmiş
Kurbanlık!
Türkülerle Van'a..
Türküler Van için söylenecek
Türküler Van için söylenecek
Basında en çok haber olan yazar Can Dündar!
Türkülerle 'Gideriz Van'a Doğru'
Kapı'lar
Belki de Tek Engel "Engel" Kelimesidir
Türküler Van için
Türküler Van için...
Haluk Şahin ile medya üzerine her şey!
Türk Halk Müziği Sanatçıları Van İçin Söyledi
Can Dündar'ın "Türküler Van İçin" konseri öncesi röportajı/ Show TV
Türkü gecesinde şiiriyle ağlattı
Gladyo'yu teşhir edenler bir bir tutuklandı
'Türküler Van için' söylendi
Türküler Van için söylendi
Van için türkü tutturdular
Türküler Van için
Türk Halk Müziği sanatçıları Van için söyledi
Varsa babayiğit patron ekrana geri dönerim
"Karar önceden verilmiş"
Ben oğluma kaç mektup bırakacağım
'Karar önceden verilmiş'
Uğur Dündar satış sonrası ilk kez konuştu
Uğur Dündar: Doğan 'tebliğ' etti
Doğuş Yayın Holding için ne dedi?
Türküler depremzedeler için söylendi
Uğur Dündar babayiğit patron arıyor
İnönü'nün bugünkü siyasetçilerden farkı...
Uçan Süpürge Mayıs'ta Ankara'da
Uğur Dündar, babayiğit bir patron arıyor hâlâ!
Uğur Dündar Star'dan ayrılış sürecini Sözcü'ye anlattı!
Can Dündar'ın bayram yazısını nasıl Can Yücel'in şiiri yaptılar?
Can Dündar 'bayramlık hata'yı düzeltti!
Can Dündar: Hergün bayram
Baba ile oğlu
Aydınlık'tan Yücel düzeltmesi
Uçan Süpürge yolculuğuna hazırlanıyor
Kaybettiğinize aldırmadım çoğunluk seçime katılmış asıl başarı bu
30. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Etkinlik Programı
İşte İstanbul Kitap Fuarı'nın gözdeleri
Duruş sahibi olmak.. Etrafa boş bakmak..
Yaşa Can!..
Özür
Atatürk'ün son fotoğrafları
Can Dündar 'Bayramlık Hata'yı Düzeltti!
Saat 9'u 10 geçe
Çay
Bayramlık
Aydınlık o yanlışı için özür diledi!
Özlemle anıyoruz...
Saat 9'u 10 geçe
Ata'nın Öldükten Sonraki İlk Fotoğrafı
Atatürk'ün 73 Yıl Sonra Yayınlanan Fotoğrafları
Atatürk'ün hiç bilinmeyen iki fotoğrafı ortaya çıktı!
Ata'nın bu fotoğrafları 9'u 10 geçe çekildi
Atatürk'ün son fotoğrafı
NTV'nin hedefi meğer Emre Kongar'mış
O bir usta
İlk kez ortaya çıkan fotoğrafları ile anıyoruz...
9'u 10 geçe Atatürk
Atatürk'ün ölümünden sonra çekilen fotoğrafları
Bu fotoğrafları Can Dündar yayınladı
Годишнина од смртта на таткото на сите Тур
Познатиот турски публицист Дундар во Скоnje
Can Dündar, Arnavutça'ya çevrilen "Sarı Zeybek"in izlenmesinden sonra Üsküp'te bir söyleşide bulundu/ Kanal5
Турскиот новинар и режисер Џан Дундар, гос
Can Dündar'ın "Son nöbet" başlıklı yazısı okundu/ Kanaltürk
Eskilerden ve yenilerden eğer hâlâ okumadıysanız...
Canım Erdalım Sevgili Babacığım
Yeni çıkanlar
Atatürk'ün son fotoğrafları
Ah nerde o eski bayramlar…
Nail Güreli Kitaplığı: Bir kitaplığın öyküsü
Kaybettiğinize aldırmadım çoğunluk seçime katılmış asıl başarı bu
30. İstanbul Kitap Fuarı Etkinlik Seçkisi
Atatürk filmleri üzerine...
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, "Büyük Hemşehrimiz", seni devamlı özlemle anıyoruz
Gazi Mustafa Kemal Atatürk..
Makedonya'da Atatürkçüler salonlara sığmıyor
Was Atatürk a dictator? Ask him
Chomsky: Yapılanlar etnik temizlik
Yoğun gündeme adab-ı muaşeret dersleri
Mete Çubukçu NTV'nin gözdesi oldu
Milli maç haftasında Rıdvan damgası
Geçen Haftanın En Çok Konuşulan Yazar Kim?
TÜYAP'tan hangi kitaplar alınmalıdır?
Pembe Köşk ziyarete açıldı
Can Dündar'ın "Arap baharı mı, pastırma yazı mı?" başlıklı yazısı okundu/ CNN Türk
Suda Balık Yan Gider Açma Yaram Kan Gider
Ahmet Şık'ın olay kitabı TÜYAP'ta!
'Dokunan Yanar' çıktı
Vitrindekiler - Canım Erdalım Sevgili Babacığım
Okar'ın Ergenekon bağlantısı diye sunulan isim, 2000'de ölen Fransızca öğretmeni çıkmış
Can Dündar'dan mücadele çağrısı
İmamın Ordusu' kitap oldu basıldı
Kozinoğlu'nun Türk okulları hakkındaki iftiraları daha önce de gündeme gelmişti
'000Kitap' çıktı
Ahmet Şık'ın olay kitabı TÜYAP'ta!
'İmamın Ordusu' 125 imzayla yayımlandı
Ahmet Şık'ın kitabı basılıyor
Başbakan'a Bir Cevapta Dündar'dan!
"Siz istediğiniz kadar Başbakan olun, biz '25 kuruşluk' ifade hürriyetini savunacağız"
Can Dündar'dan çarpıcı çağrı geldi
Baba-oğul İnönülerin sevgisi
'1000 gün tutukluluk', kaç kuruşluk simide denk gelir?
Adsız Kahraman Fatoş Güney'den, Aşık Üzer Nazım ve Bedri Rahmi'ye: 'Yüzyılın Aşkları'
Canım Erdalım Sevgili Babacığım
1 yıl sonra başka bir star olacak
30. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda bugün
Can Dündar: Bu da bize kapak oldu! Başbakan'ı Time'a kapak olan, emsal sunulan Türkiye'ye mi?
Bu da bize kapak oldu
Can Dündar, Milliyet'teki köşesinde Time'ın kapağını yazdı.
Can Dündar: Bu da bize kapak oldu
Tutuklu Gazeteci Müyesser Yıldız'ın İmza Günü
Politik tepkiler ağır bastı
Duyduk ki...
Can Dündar'a
Üsküp YETKM'de Atatürk Anıldı
Boşuna kürek
Gazeteci Yıldız'ın kitabını meslektaşları imzaladı
Bu olay Yargıtay'daki değişimin resmidir
Beş ayda Yargıtay nasıl değiştirildi?
Özden Toker'den Başbakan'a yanıt
Muhteşem dönüşüm
Sıkıysan konuş, yiğitsen yaz!
Uğur Dündar Turktime'a Konuştu
4. Daire'den çelişik kararlar!
Mastering the 'master narrative' on Turkey
Her meçhûlün arkasında kontrgerilla
Can Dündar'ın "Canım Erdalım, Sevgili Babacığım" kitabı Skala'da tanıtıldı/ Haber Türk
Kara Tren'deki çöpbacak
"Müzik, müthiş bir manevi güç"
Sahte yazılar
1000 gün
Medya Mahallesi'nin Mustafa Balbay'ın cezaevindeki 1000. günüyle ilgili bölümü/ CNN Türk
Meslektaşları Mustafa Balbay'ı unutmadı
'Seni seviyorum arkadaşım'
Canım Erdalım Sevgili Babacığım
Tarih kokan mektuplar
Meslektaşları Mustafa Balbay'ı yazdı
Bin bir karanfilden biri
Cumhuriyet'te Mustafa Balbay geçidi
Muhteşem sponsor borç batağında
Allah'ın Sadık Kulu: Bediüzzaman
Bir zamanlar onler da Esquire'da çalıştı
Çok satan kitaplar (Türkiye)
Son Mohikan'la daldan dala
Canım Erdalım Sevgili Babacığım
En yeniler- Canım Erdalım Sevgili Babacığım
En yeniler- Canım Erdalım Sevgili Babacığım
Yorumsuz
60'ların Mütevazı "Hayat"ından, modern çağın "Tempo"suna
Faruk Günaltay'ın "Şimdi Türk Sinema Günleri Zamanı" röportajı/ WEB
000Kitap "Dokunan Yanar"
Sami Selçuk: Yargıtay Başkanı'yken emekli bir albay beni tehdit etti!
"Yargıtay Başkanı'yken emekli bir albay beni tehdit etti..."
Fransa'da 23. Türk Sinema Günleri Başlıyor
Sinema Günleri Oğul'la açılıyor
Hasret'in "zamanaşımı" olur mu?
Dünyanın gözü bu davada
Behzat Ç'den destek
'Hadi gel mailleşelim senle; bi daha mailleşelim biz senle'
Can Dündar: İçerideki gençlere bir tutam saç da ben gönderiyorum
"İmkanım olsa Öcalan'la yine konuşurum"
Cezaevindeki öğrencilere bir tutam saç!
Can Dündar: Hopacılara bir tutam saç
Can Dündar'ın "Hopacılara bir tutam saç" başlıklı yazısı okundu/ CNN Türk
Can Dündar M.Ali Birand'ın konuk olduğu "Genç Bakış"a telefonla katıldı/ Kanal D
Medya Mahallesi'nde Can Dündar'ın "Bir tutam saç" kampanyasına desteği konuşuldu/ CNN Türk
Saçlar öğrencilerle dayanışmak için kesildi
"İmkanım olsa Öcalan'la yine konuşurum"
"Saçımızı Kestik, Bizi de Alın!"
Can Dündar'ın kaleminden Fikriye Hanım
Birand'dan aile, Türkiye ve dünya yorumları
Kadın, Adıyamanlı, gazeteci ve Türk milliyetçisi
'Aramızda terör örgütüne üye olmayan var mı?'
Öğrenciden vekile, Hopa için bir tutam saç ver
Doğruya doğru, eğriye eğri...
Sanığız, tanığız, hepimiz eşkıyayız!
Can Dündar: İçerideki gençlere bir tutam saç da ben gönderiyorum
Saçlar... Molotoflar... Haklar...
Abba Güçlü ve Koç Üniversitesi'ne teşekkür ederim
Can Dündar Mehmet Haberal'ın hoca tiplileri fişlediğini bilmiyor mu?
Cübbeli'ye açık, Can Dündar'a kapalı
Can Dündar: Cübbeli'ye açık bize kapalı
Cübbeli'ye açık, Can Dündar'a kapalı
Can Dündar: Cübbeli'ye açık bize kapalı
Haram filtreli helal internet!
Okullarda Can Dündar'ın resmi web sitesine girilmiyor
MEB Can Dündar'ı yasaklamış
Can Dündar'a Bakanlık Kararıyla Sansür!
'Cübbeli'ye açık, bize kapalı!'
Can Dündar: Cübbeli'ye açık, bize kapalı
Kılıçdaroğlu, "Başbakanla koşullar uygun olursa görüşürüz"
Cübbeli serbest, Can Dündar yasak
Can Dündar, kişisel web sayfasının MEB tarafından yasaklanması hakkında konuştu/ Kanal D
YASAK: www.candundar.com.tr
candundar com tr okullarda yasak!
Kılıçdaroğlu, Politik Açılım'da Can Dündar'ın Yargıtay'la ilgili yazısına atıfta bulundu/ TRT 1
MEB'den Can Dündar'a yasak Cübbeliye izin
Can Dündar'dan MEB'e Cübbeli isyanı
Yargısız yasak...
Can Dündar'dan tokat gibi bir yazı
Can Dündar'ın "Cübbeli'ye açık, bize kapalı" başlıklı yazısı yorumlandı/ Fox TV
Open to Cübbeli Ahmet Hoca, closed to us
ÇGD Dündar'a sahip çıktı
ÇGD, Can Dündar'a uygulanan MEB sansürünü kınadı
Can Dündar'ın nasırına kim bastı?
Cübbeli'ye açık, bize kapalı - Can DÜNDAR
Ruşen Çakır'ın uzatmalı aşkı bitti
Doğruya doğru, eğriye eğri
Günün sorusu
AK Parti 'Cemaat'in nesi olur?
Cüppeli, Oktar, Gülen açık Dündar yasaklı
NTV'deki dönüşüm tamamlandı
ÇGD Dündar'a sahip çıktı
Can Dündar, filtreye takıldı
Bakanlık'tan Can Dündar'a yanıt var!
Bakanlıktan Can Dündar'a cevap gecikmedi
Antalya, TÜYAP Kitap Fuarı'na ev sahipliği yapacak
Kasti bir durumsa hesabını sorarız
Sitesi okullarda yasaklanan Can Dündar Kanal D'ye konuştu
Site yasağına 'kasıt yok' diyen Bakan'a Can Dündar'dan bir soru
Dündar'a sansüre ne dedi?
TÜYAP Antalya'da da kitap fuarı açıyor
Can Dündar Zaman yazarını topa tuttu
TÜYAP Kitap Fuarı, ilk kez Antalya'ya gidiyor
Antalya to host TUYAP Book Fair
TÜYAP Kitap Fuarı'na ev sahipliği yapacağız
TÜYAP'ın Kitap Fuarı Antalya'da
TÜYAP, Antalya'da düzenlenecek
Antalya'da "Kitap Fuarı" düzenleniyor
Demir Perde Yerine Elektronik Perde!
Kitap Fuarı düzenlenecek
Kimin eli kimin cübbesi altında...
TÜYAP Kitap Fuarı sonunda Antalya'da
ÇGD'den sansüre tepki
TÜYAP Antalya'nın
ÇGD, MEB'in sansürünü kınadı
Korsanı bitirdik fuarı hak ettik
Kitap Fuarı'na ev sahipliği yapacak
TÜYAP ilk kez Antalya'da
ÇGD'den MEB'e kınama
MEB Can Dündar'ın Sitesini Yasaklamış
'Ünlüler dünyada kalıcı eser bırakanlardır'
Medya, Cübbeli Ahmet, Can Dündar Vs. Vs...
ÇGD İnternet sansürünü kınadı
Duygusal sürprizler
Can Dündar bakana sordu
TÜYAP İlk Kez Antalya'da
Bediüzzaman ve üç adam
Bediüzzaman ve üç adam
Cübbeli'ye "yes", Can Dündar'a "No"
TÜYAP Kitap Fuarı Antalya'ya gidiyor
Yu CAN natriiğç etdı Dündar
Saadet Özen'in "Bir Ankara Belgeseli" ile ilgili röportajı/ CNN Türk
Antalya, TÜYAP Kitap Fuarı'na ev sahipliği yapacak
Demirören medyaya neden girdi?
Türkiye tarihinin tanığı
Antalya, Kitap Fuarı'na ev sahipliği yapacak
Yazarlar ağırlanacak
Bir Açıklama!
Öğrenciler Türk Sinema Günlerine Renk Kattı
Can Dündar'dan eski yeni analizi
TÜYAP Kitap Fuarı, ilk kez Antalya'ya gidiyor
Öğrenciler sinemaya renk kattı
3 yaşında kredi kartı istiyorlar
Noel Baba'dan Porsche isteyen çocukla, emniyet kemerini takan çocuk aynı!
Bizimki çok etkili bir bülten
Korku Çağı...
Fadik Sevin Atasoy, babası Halo Dayı'yı anlattı!
Babası Sönmez Atasoy'u Can Dündar'a anlattı
İstanbul'da AŞK Fransa'da GALA
Balyoz'da gazeteciler de fişlenmiş
İnönü, Atatürk'ü ölmeden önce nasıl öldürmüştü?
'4 Nesil' Belgeselinin Galası Yapıldı
Canım Erdalım Sevgili Babacığım
Polemikler Birand'ı zirveye taşıdı
Can Dündar: Siyasiler dini kullandı
Sanal değerin kaç kuruş?
Katıksız bir derin devlet operasyonu-Can Dündar'la Röportaj
MİT'in Hava Kuvvetleri'ne gönderdiği çok gizli belge, İşçi Partisi'nden çıkmış
Çukurova 5. Kitap Fuarı Açılıyor
Uğur Dündar Çoktan Unutuldu!
Can Dündar'ın "Diplomasi yenildi, söz vicdanda" başlıklı yazısı okundu/ CNN Türk
Can Dündar'ın "Diplomasi yenildi, söz vicdanda" başlıklı yazısı Medya Mahallesi'nde yorumlandı/ CNN Türk
Zaman akar, zaman geçer...
'Yeni Türkiye'yi artık sevmiyorum!
Sarkozy'nin kaybedeceği bir şey yok
Dündar'a kapalı Gülen ve Cübbeli'ye açık!
'Çocuğunuzu gerçek hayatta olsa korurdunuz'
Ayşenur Arslan ve Fehmi Koru B. Güven, R. Çakır ve Can Dündar'ın neden ekranlarda olmadıklarını tartıştılar/ CNN Türk
Anonsla gelen vahşet
Anlamlı gece
Çakır, Güven, Dündar'ın olmaması eksiklik!
Doğruya Doğru, Eğriye Eğri...
Şahin: Biz haklı davamızda neden bu kadar dağınığız?
2011'de neler okuduk?
Bir gider bin geliriz
Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu Kutlandı
Gerçekten utanmalısınız, ÇGD yöneticileri!
Unutmadık, unutturmayacağız
İsmet İnönü Nazilli'de Anıldı
Doğruya Doğru, Eğriye Eğri.
Türk edebiyatı dünyaya açılıyor
Türk edebiyatı dünyaya açılıyor
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşu kutlandı
Türkiye edebiyatı 51 ülkede 40 dilde
Japonca'dan İbranice'ye 51 dilde Türk romanı
Cüneyt Özdemir kimin çırağı?
TEDA projesi ile Türk edebiyatı dünyaya açılıyor
Can Dündar'dan Medya Mahallaesi'nde sansür eleştirisi: İçeride gazeteci yok dışarıda da mı yok!
Can Dündar medyayı bombaladı: Bu tavır beni korkutuyor
Türk edebiyatı dünyaya açılıyor
Turkish literature reaches new readers with more translations
Can Dündar'ın canlı yayında sansür tepkisi/ WEB
Medya böyle bir haberi nasıl atlar?
Dündar’dan medyaya sansür tepkisi/ WEB
Dündar'dan Medya Sansürüne Tepki!
Türk edebiyatı dünyaya açılıyor
Can Dündar: İçeride gazeteci yok! Dışarıda da mı yok?
Can Dündar: Kanallar Şırnak olayını nereye kadar gizleyebilir!
Medya böyle bir haberi nasıl atlar?
?????? : ??? ?????? (??? ??????? ???????? ??? ?????
???? ??? ??????????? ??? ??? ??????
Çukurova 5. Kitap Fuarına hazırlanıyor
CNN Türk rejisi canlı yayında basıldı ve....
Şölene devam
Talat Paşa'nın vicdansız komitacıları' kimlerdi?
Deneyimli 'yazarlar' rahatsız
Türk edebiyatının köşe taşları dünya kütüphanelerinde
Alkışlar Can Dündar için çünkü...
Can Dündar'dan Medyaya Uludere Tepkisi
CNN Türk rejisini Uludere için kim bastı?
Can Dündar'dan medya sansürüne tepki!
MIT: ??????? ?????? ??? ????????
«???? ??????? ?? ????? ??? ????????? ??? PKK!»
CNN Türk rejisi canlı yayında basıldı
Medya Mahallesi'ne canlı yayında sansür girişimi
Ayşenur Arslan
Can Dündar: Berbat bir sınav verdik
Graue Wölfe Mythos schreckt die CDU auf


%23Did=16283 | 16283